Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félelmetes! Egy kis statisztik...

Félelmetes! Egy kis statisztika! 810 Fb ismerősöm van, ebből 404 "már" egyedülálló,126-ról pedig tudom, hogy csalják egymást. Mi van az emberekkel?

Figyelt kérdés

A statisztikában vegyesen állnak a nemek aránya.

Föleg 40 felett válnak az emberek egyedülállóvá,de mindenre van példa kortól függetlenül.Szerintem ez borzasztó!


2019. júl. 31. 16:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Máskor próbálj meg hihetőbb kérdést kiírni.
2019. júl. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mi ebben a furcsa nem értem. Egy nagyközségben élek.. itt mindenki ismer mindenkit (sajnos). Amúgy ha kell be is tudnám bizonyítani,de nyílván maceráns lenne,meg a személyes jogok stb..
2019. júl. 31. 17:05
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

684 FB-ismerősöm van, fogalmam sincs a kapcsolati státuszukról, a többségükről halvány fogalmam sincs, hogy milyen a kapcsolati státuszuk. A többség (pláne 40 felett) nem tartja fontosnak ezt megosztani a széles publikummal.

Én pl. negyven feletti elvált nő vagyok, ha valaki felmegy a FB-profilomra, nem fogja tudni, hogy milyen a kapcsolati státuszom. Nem jelzem, nem rakok ki képeket. A közeli ismerőseim tudják, a távoliakkal meg nem tartom fontosnak tudatni. Ha te kinyomoztad 810 emberről, hogy van-e valakijük... Hát, akkor komoly gondok vannak veled :D

2019. júl. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"Egy nagyközségben élek.. itt mindenki ismer mindenkit "


Én is nagyközségben élek, nem ismerek mindenkit, de akiket meg ismerek, azokat is csak kb. látásból, nem látok bele az életükbe. Valójában nem is érdekel. Ha elmondják, akkor meghallgatom, de nem kezdek el kutakodni, a pletykák sem érdekelnek.

2019. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy elmegyógyintézetben is lakhatnak ennyien, akik pszichopaták, kényszerbetegek stb. gondolom nem nagyon van párjuk. Akkor Ha én is bekerülök, állíthatom, hogy mindenki egyedülálló, csak mert ők az ismerőseim?
2019. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én megértem,hogy elsőre fura a kérdés,és azt is megértem,hogy számokkal tudom "lejegyezni".. Nem hinném,hogy gondok lennének velem.. éjszakai portaszolgálatot látok el, és egy éjszaka ezzel ütöttem el az időt egy adag kávé mellett. Szerintem ezzel nem ártottam senkinek.A lényeg,hogy a reális tényeket írtam. De akkor most tekintsünk el ettöl a FB adattól.. ha csak szétnézünk a közeli/távoli ismerősi körünkben minden 3. kapcsolat sajnos szétmegy.
2019. júl. 31. 17:29
 7/17 anonim ***** válasza:
21%
En hiszek neked, nagyon durva
2019. júl. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

# 6: De mi alapján döntöd el valakiről, hogy egyedülálló-e vagy sem?

OK, sok kapcsolat szétmegy... de lesz helyette új. Attól, hogy valaki elvált, attól még nem biztos, hogy egyedülálló...

2019. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#8

Igen..jogos a kérdés. Szimplán az alapján tudom az illetőről az egyedülálló státuszát,hogy az adatlapján azt tünteti fel.Nyílván nem véletlen. És ahogy korábban is említettem..nem nagy büszkeség, de tényleg sok mindent tudok az emberekről.Aki egy nagyfaluban él az ha akarja ha nem hall,lát,tud dolgokat. De nem is ez a lényeg.. soha nem érdekelt mások élete. Csak így általánosságban nekem sok ennyi megromlott kapcsolat.

2019. júl. 31. 17:44
 10/17 A kérdező kommentje:
Egyébként még annyi kiegészítés..Biztos ti is sok hasonló példát tudtok,hogy az illetö hölgy/úr kapcsolata szétmegy mondjuk 35 évesen, és még 12 év múlva is egyedülálló! Tehát nem állja meg a helyét az a kijelentés,hogy kapcsolatok véget érnek és lesz új,mert ahogy írtam is most.. sok esetben nem ez a helyzet!
2019. júl. 31. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!