Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, nektek milyen lányok...

Fiúk, nektek milyen lányok jönnek be az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Igazából több mindenre is kíváncsi vagyok, hogy milyenek a lányok férfi szemmel nézve, és hogy mi az a viselkedés/ruhadarab ami visszataszító számotokra, vagy esetleg mivel lehet levenni titeket a lábatokról, mit nem értetek a női magatartásban..stb. Nyugodtan írhattok saját véleményt, viszont én szeretnék pár kérdésre választ kapni, ezért kategorizálom a dolgokat. Ez úgymond ilyen "statisztikának" készül, persze csak magamnak, meg másoknak akik megnézik ezt a kérdést, kicsit szeretnék rálátni a dologra:)


1. Melyik nő/lánytípus a legvonzóbb? Melyikkel élnétek együtt szívesen?

a) egy nőies nővel, aki kicsit idősebb, elegáns ruhákat hord, vörös/bordó rúzst visel és nem

cérnavékony

b) egy fiatalabbal, aki alacsony, törékeny, cuki és sírósabb fajta, akit meg lehet vigasztalni

c) egy kemény csajjal, aki fekete ruhákat hord, esetleg tetkója is van, és simán beszól más

embereknek

d) egy gamerrel, aki szeret játszani, viszont esetlegesen lusta, nem főz, nem takarít

e) egy komolyabbal, akivel mondjuk lehet túrázni, könyvklubba járni..stb.


2. Melyiket választanátok?

a) egy olyan lányt, aki nagyon szexi, jó alakja van, és szép, viszont amikor megszólal kiderül, hogy

az IQ-ja alulról súrolja a 70-et

b) egy inkább visszahúzódóbb félénkebb lányt, aki csúnyácska, viszont lehet vele normálisan

beszélgetni


3. Kifejtős téma. Fejtse ki a véleményét a mai tinikről és a huszonévesekről, akik az aktuális divatot

követik, és esetlegesen úgy öltözködnek, mint ő: [link] (nem minden képre

vonatkozik). Válaszát 3 elkülönülő érvvel támassza alá!


Ha valakinek van ideje erre/unatkozik, akkor nyugodtan kitöltheti ezt a kis kérdőív szerűséget. Bár szerintem egy kicsit bárgyún lett megfogalmazva, a fejemben jobban összeállt, meg több kérdés is volt, de most érjétek be ennyivel. Előre is köszönöm a fáradozást és a válaszokat!:)


Ja, és még valami! Mit szóltok a mai snapchat filteres ri***cokhoz?


További szép napot!



2018. szept. 4. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:

1.B

2.B


Manapság nehéz találni ilyen visszahúzódó lányokat, akik csendesek, és jól el lehet velük beszélgetni akár komolyabb témákról is. Öltözködésre legyen normál, semmi kirívó öltözet. Bár ha szereti a feketét az nem hátrány, csak ne vigye túlzásba :D

De a legfontosabb a személyisége. Egy hosszú távú párkapcsolatban nekem ez számítana. Persze unszimpatikus se legyen külsőre. Ilyet viszont nehéz találnom, mert elég válogatós vagyok :/ nem mintha sok tapasztalatom lenne a tarskeresésben, csak mondom xD

2018. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt így nem tudom eldönteni, mert nem látom a szemét.
2018. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

-külső:

legyen vékony mert én az vagyok és nem akarok rettegésben élni, öltözzön visszafogottan (no miniszoknya, no tapi cuccok, no magassarkú, no mély dekoltázs), az arcát kivéve legyen rajt a természetes szőre, minél kevesebb v semmi smink


-belül: semmi vadulás meg gamelés, legyen valami gyerekkori gixere mert különben nem fogjuk érteni egymást, nem baj ha okos csak ne foglalkozzon vele, szeretem ha valaki önzetlen tehát tegyen másokért


és mindenek fölött áll a hűség..szűnjön meg létezni mindkettőnknél minden más opció..

2018. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"nem baj ha okos csak ne foglalkozzon vele" :DDD
2018. szept. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

XDD

Ez se fogyatékos..

Amúgy

1C

2B

2018. szept. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert én is okos vagyok de pont nem érdekel. Nem azon pörgök, nem mutatom ki, stb..jobban nem tudtam megfogalmazni
2018. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1.D

2.B


Egy (aranyos) visszahúzódóbb gamer, animés lány nekem bejönne. Az, hogy esetleg nem főz, nem takarít, nem olyan nagy gond.


21F

2018. szept. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. b

2. Nem vagyok mindenáron társaslény, csak azért nem kell valaki, hogy elmondhassam, nekem is van...

3. Erről a hölgyről nekem valahogy nem a "tinik világa" ugrik be, inkább valami magas egzisztenciájú 50-es úr második feleségecskéje típus...

2018. szept. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1: B-D

2: B

Tizen XY évesen nem volt barátnőm, szerinted mi a véleményem róluk..? Azt hiszem kitalálod a nélkül is :) Szinte a legtöbb hasonló kérdésnél ott a válaszom, ha nem baj most nem fejtem ki megint egy 20 mondatba. UNDORODOK TŐLÜK

2018. szept. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!