Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tartjátok unalmasnak az...

Nem tartjátok unalmasnak az instagram posztokat?

Figyelt kérdés
Mindenki nyomja a legjobb arcát a neten , de én már semmin nem tudok meglepődeni. Valaki a nyaralásairól , meg a kajákról , meg a körmökről posztol. De nem unalmas ez egy idő után?
2019. júl. 31. 22:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

7-es megfogalmazta, amit én is írni akartam. Annyira szánalmas, mikor valaki kiteszi, hogy "1 éves prüntyőkém, nagyon boldog születésnapot" hát csezdmeg a prütyőkéd nem látja, nem tud olvasni, nem neki szól, hanem az ismerősöknek, és az egódnak.

Arról nem is beszélve, mit fog szólni az a gyerek 10+ év múlva, ha meglátja magát az interneten pelenkában, csokimázas arccal, mert anyuka minden lépéséről posztolt, az ismerősök meg ott nyáladzanak alatta.

Hányinger ez, ezért nem is akarok már gyereket, hogy ne egy ilyen korcs világban kelljen élnie - mert ha nem ilyennek nevelném, kitűnne, egy pária lenne, kiközösített, különc. Ha megalkuszom, akkor még egy egoista kis majmot nevelek.

2019. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy cikisek a képek, de ők lesznek az első generáció, akiknek az egész életük dokumentálva van az interneten. Mi még eldönthettük, ha rosszul tettük is, hogy miket posztolunk ki. Ha valaki hibás, azok magunk vagyunk. De adatvédelmi szempontból nekem problémás, hogy mint egy valóságshow, olyan a kicsik élete. És a saját anyjuk "adja oda" őket a netnek.
2019. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A rendszerváltás idején azért utáltunk Ausztriát mert olyan kis rohadék képmutató volt mint amilyenek most már mi is vagyunk
2021. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!