Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért nem nevetséges hogy...

Azért nem nevetséges hogy valaki felnőtt létére ilyenektől fél?

Figyelt kérdés
Felnőtt ember lát egy horror filmet,olvass valamit,horror játékkal játszik és este nem mer kimenni wcre...még ha 20 éves múlt akkor is.Ismerek is egy olyat aki huszonéves férfiként fél egy filmen.Értem én ha hirtelen valami beugrik akkor megijed az ember,de azon kívül mitől fél? Hogy éjszaka elviszi a kóku?
2019. aug. 1. 18:15
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
hagyjátok a kérdezőt inkább magára, ostoba szegény :)
2019. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
És megjött egy újabb toxikus felhasználó típus,a megmondó ember.
2019. aug. 1. 19:19
 33/47 anonim ***** válasza:
100%
Sírjunk együtt a kérdés hamvai felett.
2019. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
Öreg, nem csak azokról a hülye pszichopatákról meg a hülye gyilkosokról kéne ám olvasgatni, mert látom róluk sokat tudsz... Khmm!
2019. aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:
A csirkemellet fokhagymás tejben pácoljuk legalább 3 óráig de a legjobb ha egész éjszaka bent van a hűtőben.Ez így jó puha lesz.Ezt egy főzős cikkben olvastam.
2019. aug. 1. 20:18
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 leszek és qrvára félek szinte minden létező rovartól és csúszómászótól, még a molylepkéktől és a sima éticsigáktól is menekülök, pedig még nem hallottam olyanról, hogy ilyen állatok embert ettek volna...Na bumm. Remélem, röhögés közben leesel a kis székedről.
2019. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
48%

Remélem nem te vagy az a kedves 17 éves lány, aki facebook-on olyan videókat osztott meg, ahogy embereket kínoznak meg, meg embereket boncolnak, stb és, akit pár srác addig basztatott és alázott, míg le nem törölte saját magát a Facebook-ról és persze a kedves anyukája még az ő pici leányát akarja védeni stbstb...


Sry, de ez igaz történet.

2019. aug. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
Erről még nem is halottam.Amúgy fiú vagyok és 19
2019. aug. 2. 11:32
 39/47 A kérdező kommentje:
Nem értem minek kellet zaklatni,az anyja meg jó hogy mellette áll.Azt vártad hogy majd a gyereke ellen fordul?
2019. aug. 2. 11:47
 40/47 anonim ***** válasza:

Kérdező, mert talán ilyen videókat nem kéne megosztani mégha kamu videók is, ami biztos, mert ilyet nem lehet csak úgy megtalálni meg megosztani. De akkor se! Gyerek is megtalálhatja... És mi az, hogy "megérdemelte"? Orvosi segítségre szorul, aki ilyet ír.


Lehet nem hiszitek el, hogy igaz, sejtettem is. Nem tudom bebizonyítani és nem is akarom. Esetleg a csaj nevét le írhatom.

2019. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!