Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért nem nevetséges hogy...

Azért nem nevetséges hogy valaki felnőtt létére ilyenektől fél?

Figyelt kérdés
Felnőtt ember lát egy horror filmet,olvass valamit,horror játékkal játszik és este nem mer kimenni wcre...még ha 20 éves múlt akkor is.Ismerek is egy olyat aki huszonéves férfiként fél egy filmen.Értem én ha hirtelen valami beugrik akkor megijed az ember,de azon kívül mitől fél? Hogy éjszaka elviszi a kóku?
2019. aug. 1. 18:15
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Könnyű megtalálni,én most fejből 5 ilyen megosztót tudnék mondani.A darknet se egy nagy ördöngőség csak egy kis utánajárásra van szükség.A gyereknek pedig nem az interneten van a helye.
2019. aug. 2. 19:14
 42/47 A kérdező kommentje:
Írtam neked privátba ezzel kapcsolatban kétszer is.Meg ki írta mire hogy megérdemelte?
2019. aug. 2. 19:16
 43/47 anonim ***** válasza:

#41 Ezt mond a mai szülőknek pls.


De lényegtelen, ilyet akkor sem osztunk meg.

2019. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
A csaj vagy a figyelmet akarta felhívni magára vagy hülye volt esetleg egyátalán nem érdekelte kinek mi a véleménye.Kereshetett volna egy közösséget is akár ahol nem ítélik el ezért.
2019. aug. 2. 19:17
 45/47 A kérdező kommentje:
De jó hogy felkelted az érdeklődésem aztán nem reagálsz.
2019. aug. 2. 21:33
 46/47 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a horror filmeket, se az akciót,háborús...az ilyen erőszakos filmeket. Szörnyű rémálmaim lesznek mindig. Jó pár éve néztem utoljára horrort legjobb barátnőmmel, de az ilyesmi nem vicces, a félelem természetes,nem szabad kinevetni, sőt ez a gyerekes, hogy ha másokat emiatt gúnyulunk ki.
2022. márc. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
Minden ember más. Lehet hogy te éppen nem félsz a horror filmektől, de más meg igen. Ezért kinevetni valakit nagyon gyerekes dolog. És ezt úgy írom, hogy én szeretem a horror filmeket.
tegnap 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!