Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szúrja el az életét...

Miért szúrja el az életét valaki már egész fiatalon?

Figyelt kérdés
Biztos ti is olvastátok hogy Kőbányán a volt barátja megölt egy 23 éves lányt.Állítólag egy jóképű fiatalember volt.Legalábbis a lány szülei ezt mondták róla.De miért nem vette tudomásul hogy a lány szakítani akar vele?Fiatal volt,jóképű talált volna magának másik lányt.Vagy barátok maradtak volna ezzel a lánnyal és később még lehet vissza is tudta volna hódítani.A börtönben biztos nem lesz barátnője.Ott még látni sem nagyon fog nőt nemhogy kapcsolatba lépni vele.Miért van ennyi nem normális a fiatalok között is?
2019. aug. 2. 14:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Gondolod csak öregkorukra lesznek az emberek őrűltek?
2019. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Velem is szakított már lány de eszembe se jutott hogy kárt tegyek benne.Nem volt kellemes a szakítás de elfogadtam és éltem tovább az életem.
2019. aug. 2. 14:32
 3/26 anonim ***** válasza:
30%
Miert hiszi minden ember, hogy a masik is eppen ugy kepes barmit feldolgozni, mint o maga? En egy hetig nem birtam enni, amikor anno szakitott velem a baratom. Masoknak ez meg sem kottyan. A harmadik megol valakit emiatt. A negyedik keres valakit, akivel vigaszszexel. Az otodik... Stb. Indenki maskepp reagal. Valakiben elpattan valami, elborul az agya, es nem tud gondolkodni. Nem tud. Nem lat, nem hall, csak megy, mint a sebzett bika. Nem tehet rola. En sem csipem ezt, de tisztaban vagyok vele, hogy igenis van ilyen. Dolgozd fel es lepj tovabb, mert sem en, sem te nem tudunk rajruk segiten. Sem elotte, sem utana. Ez kiszamithatatlan sokszor.
2019. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
21%
Par helyen jol felrepotyogtem. Azert remelem, olvashato... :)
2019. aug. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
És mit gondolsz arról hogy egy srác csak úgy tüdőn szúrta a barátnőjét és még élvezte ahogyan megöli? Szadista videókat nézegetett amiben nőket kínoztak. Ilyeneknek jut párkapcsolat.
2019. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63%
Biztos hogy a srácot kell okulni? És ha ez is olyan mint a Kertész Ágnes ügy?
2019. aug. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Akik ilyesmi miatt gyilkolnak, általában súlyos mentális zavarokkal küzdenek, ami kívülről nem látszik. Hát ez az oka.
2019. aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
#5 igen aki normális az meg egyedül van.Amúgy a lánynak nem kellett volna beengednie a srácot a lakásába ha tudta hogy veszélyes.Márpedig tudta,Azért cserélt zárat.
2019. aug. 2. 14:50
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez még semmi. Van egy ismerősöm aki jóképű de olyan videókat oszt meg a közösségi oldalán hogy egy nőt megölnek, igaz ezeket a Facebook törli de ő érte rajonganak a csajok. Na? És mondd hogy nem beteg világban élünk.
2019. aug. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert bezárt Lipótmező. Az ilyennek rég ott lett volna a helye, de nem, hagyjuk őket szabadon mászkálni, mert mi kultúrlények vagyunk... Lehet nem leszek népszerű ezért, de ilyen esetekre én visszahoznám a halálbüntetést is. Akarattal, hezitálás nélkül ölte meg szerencsétlen lányt, szóval fel sem merülhet az ártatlanság.
2019. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!