Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az izlandi emberek szépek?

Az izlandi emberek szépek?

Figyelt kérdés

2019. aug. 2. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Kerdes eloszor is, hogy kinek?:) Inkabb kulonlegesek. Kb hasonlo karakteruek, mint a norvegok.
2019. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

egyáltalán nem olyanok, mint a norvégok. a norvégok sokkal világosabbak (és szebbek is szerintem). Izlandon egészen sok a barna hajú ember. sokan megfordultak ott a történelem folyamán, ezért nem tisztán skandináv a genetikája. Norvégiában (a bennszülöttek persze) sokkal egységesebbek genetikailag.

Amúgy nem túl szépek az izlandiak, ugye kevesen vannak, egymás között szaporodnak, ez nem tesz jót. Viszont szépen ki tudnak öltözni, jó az ízlésük.

Ha elmész Svédországba, ott sokkal szebb embereket találsz.

2019. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nekem tetszenek. Én is világos típus vagyok, ~középszőke. De nem ők a legszebbek, valóban.
2019. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
#2 Relativ szerintem, en eleg sok idot toltottem Norvegiaban es szerintem az alap “skandinav arcvonasok” azert annyira nem szelsosegesen kulonbozoek pl. az izlandiak kozott es koztuk. Ezert is fogalmaztam ugy, hogy csak a karakteruk hasonlit, haj-szemszinben nyilvan van kulonbseg.
2019. aug. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
de Izlandon is voltál? mert én igen, és engem nagyon meglepett más skandináv országok után, hogy mennyire mások.
2019. aug. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Kevert nép, megtalálható bennük a skandinávok jellegzetes kinézete, de látszik rajtuk, hogy kicsit mások. Mivel a szépség relatív fogalom, nehéz rá válaszolni.
2019. aug. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
Ismerek egy Budapesten élő izlandi férfit, tipikus skandináv kinézete van.
2019. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!