Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért röhögnek...

Az emberek miért röhögnek ilyen dolgokon?

Figyelt kérdés

Facebookon volt egy poszt meg videó hogy egy komodói lenyelt egészben egy majmot.

A kommentekben meg odaírták,hogy jó étvágyat meg egy csomóan röhögtek.Most a majom az nekünk közeli rokonunk!Ha egy gyereket kapott volna el,akkor is így röhögnének?Meg mondanák,hogy ez a természet rendje?

Undorító...Ha ott lettem volna biztos szétrúgom azt a varánuszt



2019. aug. 2. 15:28
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
85%

Ha én is ott lettem volna, levideózom, ahogy nekimész a varánusznak. Tudod. Hogy legyen min röhögni.


Mondjuk én csak a hülye embereken szoktam nevetni, az állatokon inkább ámulok.

Pl imádom a kígyókat. Imádom a békákat is. De láttam nem rég egy vidit, ahol egy varangy szépen megevett egy kis kígyót. Néztem egy nagyot. Viszont semmi esetre se avatkoznék be, mert ez tényleg a természet rendje és dolga. A természet meg a törvényei vígan elvannak nélkülünk is. Az a baj, hogy már így is túlságosan belenyúltunk és meg is látszik.

2019. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Jó de ez nem röhögnivaló.A sok gonosz ember inkább direkt odadobná nekik a kisebb állatot.

Ezért gyűlölöm az embereket

2019. aug. 2. 15:46
 3/38 anonim ***** válasza:
98%

A varánusz pont úgy ette meg a majmot, mint ahogy mi a csirkét és a sertést.

Mindkét állat fenséges, de ez az élet rendje.

A kommentek se a legkedvesebbek, te viszont a másik véglet vagy.

Én téged rúgnálak szét, ha bántanád a varánuszt, aki a természetéhez illően viselkedett és nem tett rosszat.

2019. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Engem nem tudsz szétrúgni.Én erős vagyok.5 éven keresztül megszállottan edzettem,mert rájöttem hogy csak a fizikai erővel tudom megvédeni magamat és az állatkáimat a gonosz emberektől.
2019. aug. 2. 15:53
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Nah. Még egy troll.
2019. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
2019. aug. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Az emberek gonoszak.Miért baj ha utálom az embereket?Legjobb lenne saját kezűleg elintézni az összes ilyet aki a majom halálán röhögött
2019. aug. 2. 16:30
 8/38 anonim ***** válasza:
96%
Akkor hajrá.
2019. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
91%

Inkább a magadfajta fanatikusokat kellene bezárni, hogy a közbiztonságot megóvjuk.

https://www.youtube.com/watch?v=ZixDZZ71o3U

2019. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Az emberek gonoszak.Aki röhög egy állat halálán az gonosz.A gonoszságot el kell pusztítani
2019. aug. 2. 16:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!