Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik a Netflix-nek valami...

Létezik a Netflix-nek valami értékelhető sorozata?

Figyelt kérdés

Mert nekem elég nagy aggodalmaim vannak a Vaják (Wiedzmin) sorozattal kapcsolatban. Kapásból ott a swj/pc féle szereplő gárda. Meg hát az a pár kiszivárgott kép se bíztató. Persze nem akarom látatlanban temetni, sőt nagyon szeretném, hogy jó legyen.

Ti, hogy érzitek milyen lesz a végeredmény?



2019. máj. 17. 16:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
1 darab sorozat alapján akarod megítélni a teljes kínálatot, mert az nem tetszik a white pride ízlésednek? Miért kellene emiatt aggódni? Nem tetszik -> nézel mást.
2019. máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
igen, létezik.
2019. máj. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
próbáld ki az 1 hónap ingyenes időszakot mindenféle kötöttségek nélkül,amit bármikor letudsz mondani.
2019. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Nem érzem úgy, hogy swj/pc lenne a szereplőgárda. Néhány hetero fehér férfi pedig annyira érzékeny már, mint egy menstruáló kislány.

A Netflix tele van jó sorozatokkal.

The haunting of Hill house

The chilling adventures of Sabrina

Stranger things

Mindhunter

Dark

The end of f*cking world

Sex education

Black mirror

The Umbrella Academy

stb.

2019. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Itt most nem érzékenységről van szó és nem is rasszizmusról. A legtöbb főszereplő nem fehér bőrű, ami szerintem nagy baj mivel a szláv középkörban játszódik a könyv, ami a sorozat alapja. Voltak sötétbőrűek a könyvben is (zerrikánok), de ők nem voltak főszereplők. Ilyen tekintetben a Trónok harca szereplő gárdája jól meg lett válogatva. Minden színész olyan szerepet játszik amiéyet a történet szerint kell.

De javítsatok ki, ha én tévednék vagy nekem vannak elmaradi elvárásaim.

2019. máj. 17. 20:36
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Hát tudtommal a történem nem a szláv középkorban játszódik, hanem egy kitalált világban. A szereplők közül meg talán egy nem fehér bőrű.
2019. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A Trónok harca ilyen szempontból pont nem jó példa szerintem.

Ugyanis az összes fekete karaktert kihagyták a sorozatból, mint pl. Homok Sallera vagy Moqorro, a vörös pap.

És fehér karakterből csináltak feketét, mint Areo Hotah

vagy arab/spanyolos karakterből csináltak ázsiait, mint Homok Nym.

2019. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
hopsz: Homok *Sarella
2019. máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
4-es nem követte a híreket, miszerint Ciri eredetileg néger lett volna, de a felháborodás miatt kénytelenek voltak változtatni.
2019. máj. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
35%
9. Nem lett volna néger az eredeti hírek szerint sem. A más bőrszínűektől rettegők terjesztették ezt.
2019. máj. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!