Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Ti mit tennétek?...

Mit tegyek? Ti mit tennétek? Mi a gondja?

Figyelt kérdés

Sokszor tervezzük, hogy találkozunk, de mindíg lemondja ha rá kérdezek, azt mondja nincsen semmi gondja velem, mindíg közbe jön valami

Miért nem mondja meg ha bármi van?



2019. aug. 3. 16:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy mindig közbejön valami, ami jobb elfoglaltság nálad!


De ezt te írod! Ennél többet mit mondhatnánk?

2019. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Meséld már el nekem, hogy a mai világban mióta szokás a véleményünket felvállalni arcba is, ha az negatív?

Nem fogja őszintén elmondani, az nem divat.

Cserébe így próbál leépíteni, ügyesen köntörfalazva. Hagyd. Neked sincs szükséges hamis barátra, nem? Mindketten csak nyertek vele ha letojod és keresel másik társaságot.

2019. aug. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Sokszor már sírok, annyira rosszul esik

Amikor ezeket írom neki, szinte semmibe veszi

Max.egy Megérteleket ír, de ennyi

Miért csinálja ezt? Mit ártottam neki? Azt mondta bármi van azt beszéljük meg de ha mondom hogy hiányzik azt irja megért, nem pedig azt, hogy te is hiányzol nekem :( ebbe kezdek bele őrülni, hogy nem mondja meg ha valami van

2019. aug. 3. 17:47
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el még egyszer, értelmezve amit írtam.

Tiszteld már magad annyira, hogy nem kapaszkodsz egy olyan emberbe, akinek nyűg vagy. Megmondani a szemedbe úgyse fogja, az emberek nem az őszinteségről híresek.

Ha meg mégis kínozni akarod magad, csak tapsolni tudok, de sajnálni nem.

2019. aug. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Ez függ attól is mióta megy ez. Ha nem egy-két alkalomról van szó, akkor valószínűleg csak arra vagy tartva hogy elérhető legyél mikor unatkozik vagy rosszul van, amúgy meg nem érdekled. Megkapja amit akar és neki ez így tökéletes, te meg agyalhatsz azon hogy miért nem akar találkozni - szimplán mert nem akar, nem érsz neki annyit.
2019. aug. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

"Miért csinálja ezt?"


Mert hagyod, tehát te vagy a kis szemetese. Még mindig reménykedsz, mikor őt jól láthatóan nem izgatja mi van veled vagy mit érzel, mindig csak annyi megbánást vagy sajnálatot mutat, amivel eltudja érni, hogy a közelében tartson. Te pedig örömmel megteszed.


"Mit ártottam neki?"


Semmit, ennek nincs köze semmihez. Hagyod hogy úgy bánjon veled ahogy és nem szórod ki az életedből, ezért történik ez. Minimális energiával pörgeti az agyadat és kattogsz a dolgokon, ő meg vígan elvan másokkal. Addig vagy jó amíg kell neki valami, de ennyi. Nem találkozik veled, mert nem akar, nem érdekled.

2019. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Egy fontos dolgot viszont elfelejtettem megemlíteni! Amikor en megismertem még egyedülálló volt, de már van párja
2019. aug. 3. 19:50
 8/22 A kérdező kommentje:
Ennek ellenére azt mondja hogy engem is ugyanúgy szeret
2019. aug. 3. 19:53
 9/22 anonim ***** válasza:
Ez csak bizonyítja az előző állításokat, játszod a játékát. Ha szeretne, veled lenne.
2019. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszön, meg válaszol, legtöbbször ha irok, de olyan mintha csak pótlék lennék neki ha nincs ott épp a párja

Amíg nem volt párja rengeteget beszélt\nk, felhívott, többet írt

Ha rá kérdezek, ő sertodik meg hogy ketelkedem a szereteteben

2019. aug. 3. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!