Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önbizalomnövelő, motivációs...

Önbizalomnövelő, motivációs idézetek?

Figyelt kérdés
Akár zenékből is

2019. aug. 4. 13:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%

"Legyél magabiztos!" -én

Amúgy nem hiszem hogy ezektől bárkinek jobb lesz. De ha tényleg ragaszkodsz hozzá akkor Shia LaBeuf Just Do It, Youtube-on keress rá.

2019. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Miss Endzsi ***** válasza:
31%

"-Nem eladható, mert túl más az etalon.

-Értem én, hogy mit mondasz, csak k*rvára lesz*rom."

2019. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Ne légy barom!
2019. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem vagy szép, legalább ne legyél hülye.
2019. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
,,Légy az a felnőtt, akire gyerekként szükséged lett volna."
2019. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
"Ha a kritikusaim azt látnák, hogy a vizen járok, azt mondanák, hogy még úszni sem tudok."
2019. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Czibi Norbi - Menj tovább

Rúzsa Magdi - Eltévedt idegen

Wolf Kati: Próbáld még!

Freddie/Fehérvári Gábor Alfréd - Pioneer

Emeli Sandé - Read all about it ("If no one ever hears it how we gonna learn your song?")

Kállay Saunders - Victory [Én az elejét úgy értelmezem, hogy "Hadd szülessen meg (a győztes), már megtanultam járni, úgyhogy uccu neki!:) Vágjunk bele, hadd szülessen meg az a győztes/kezdheti el végre a legendává válást, ha már megtanult járni:):)" Meg hogy pl mondjuk "megmászik olyan hegyeket/akadályokat/leküzd gátakat, amik előtt korábban elhasalt; vagy valami ilyesmi, szerintem ez tök jó:):)]

Lazy Town- Hát rajta jobb-bal , szökkenj fel, fordulj meg és tapsolj is mert ez kell:)


Fontos pl elszántsággal állj hozzá a dolgokhoz, döntsd el, határozd el, hogy sikerülni fog; amibe éppen bele akarsz kezdeni.

Ha meg pl ilyen akkooo; na, szal , ez a világ ilyen, az emberek ilyenek. Amin meg nem tudsz változtatni, akkor azt hagyd ott, és ne keseregj rajta, hanem "Ez van."

"Ha valakinek problémája van veled, az nem a te problémád, hanem az övé." :) Jó, persze pl annyi fontos ,hogy ne árts másnak, de ennyi. :)

Meg pl szal vannak még az "ez van" mellett is. "Lecarom, nem számít, ődóga." (Szal mindenbe egyébként ne akarj belefolyni, meg pl ne kenődj/szomorodj el semmi miatt; hanem hogy pl ami rossz volt, és egy másodperce történt, akkor azt hagyd ott a múltban, az már a múlt; a múlt már nem létezik, a jövő meg még. Tehát ezek nem létező jelenségek; csak a jelen létezik, és a jelen pillanatból, a jelenből kell kihozni a maximumot a lehetőségekhez képest; tehát nem keseregni a múlt , vagy aggódni a jövő miatt. Ja és ezek nem mind sajátok amiket így külön ideírok sem, ez se pl, hogy: a saját életedben te magadnak kell lenni a főhősnek, ha ez másképp van, akkor ideje lehet változtatni. Szal ez se tőlem van pl. Ja és pl, valaki még mondta, hogy nagyon fontos, hogy ne úgy induljunk bele az életbe, ne úgy induljunk neki a napnak, hogy "ahogy esik,úgy puffan", hanem, hogy tervezzük el előre amikor felébredünk reggel, hogy "Ez a nap egy jó nap lesz." Ja és pl lefekvéskor meg pedig ne menjen el nap a haragoddal, még ilyen is, van, ezt tán meg Jézus mondta, én nem tudom, mert csak valakitől hallottam, h van ilyen. Ezt, hogy konkrétan "ne menjen el nap a haragoddal".

|| Ezt meg most így külön írom, ide kapcsolódik, de ez máshonnan van, de ez se saját:

Meg szóval pl bocsásd meg másoknak is a hlyeségeit, meg a sajátjaidat is esetlegesen. Engedd el ezeket a dolgokat, ne ragadj bele meg idegeskedni rajta, hanem engedd el; és akkor ja. Szal nem iylen, hogy nem ilyen, hogy pl rágódsz rajta sokáig, hanem "amnézia", elfelejted; meg sem történt. Szal hogy elengeded fullra.

Szal ebben meg van némi saját is, de nem mind, csak van. Ezek szerintem jók lehetnek ilyen lelkesítésnek.

2019. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Patai Anna - Nincs Határ
2019. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Sokkal jobb, ha valamit rosszul csinálunk, mintha csak ülnénk tétlenül."


"Előfordulhat, hogy egy csatát többször is meg kell vívnunk ahhoz, hogy megnyerjük."


"Ne kövesd a sokaságot azért, mert nem mersz más lenni, magadnak kell eldöntened, hogy mit tegyél; ha kell, hagyd el a sokaságot, ne érd be pusztán a követésével."

2019. aug. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!