Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme a motivációs...

Mi értelme a motivációs oldalaknak?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem, mire jó ez. Aki motivált, az anélkül is az marad, semmi szüksége ilyenekre. Leginkább a motivációs idézetekre gondolok, de belesorolhatjuk minden ehhez kapcsolatos dolgot. Akár könyvet is. Tehát aki motivált, minek olvas ilyet. Nem lehet hogy annak van erre szüksége, aki nem igazán motivált és csak az akar lenni? Vagy mostanában divat ezzel menőzni? Nem értem az egészet.
2019. márc. 14. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme, csak like meg követő gyűjtős célzatú.
2019. márc. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És aki ezeket beköveti az csak menőzni akar vele?
2019. márc. 14. 13:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek nekem se használnának semmit, de szerintem akár csak egyetlenegy embernek is segítenek megváltoztatni a hozzáállását, máris van értelmük.
2019. márc. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 spok ***** válasza:
Igaza van az előzőnek, ha valakinek segít, akkor már van értelme. Szerintem objektíve elmondható, hogy a magyar embernek egyszerűen szüksége van a pozitív gondolatokra ebben a rohadt negatív világban :D
2019. márc. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vree ***** válasza:

Jajj idézetek...Azt hittem már valami komolyabb pszichológiai oldalra gondolsz. :D Hát ja, az kb spam vagy alacsony fokú hobbiköltészet. Van, aki szeret költészetet olvasni. Ennyi.


A motivációs, pszichológus, karrier ötletadó, lelki vagy spirituális segélynyújtó oldalaknak természetesen van értelme és haszna.


A kérdésed egy részét nem értem. “Aki motivált, az anélkül is az marad”-ezt senki nem vonja kétségbe, de mi köze ennek ahhoz, hogy aki motiválatlan, az miből próbál újat meríteni? Kicsit úgy hangzik a kérdés, mint “minek vanna étkezdék, aki jól van lakva, úgysem megy oda”- kérdés nélkül is tudod, hogy étkezdébe az megy, aki éhes, nem? :D

De gondolom arra gondolsz, hogy mások minek osztják meg ezeket. Hál istennek nekem nem küld senki ilyet, én is a falra másznék tőlük :D A legtöbb ilyen mondás borzasztó banális, hamis, pont hogy deprimál ahelyett hgy az ellenkezőjét tenné :D meg az egész ötlet, hogy nagy problémákat egy frappáns bemondással megoldottunk nekem kvázi szentségtörő xD De lehet, hogy van, akinek jó (talán aki költészetre hajlamos), hogy naponta elolvas egy ilyet. A küldözgetés meg gesztus akar talán lenni, mint a virág vagy édesség, de elég üres, személytelen és sekélyes gesztus, egy “Sziá”ban több szeretet van. :D

2019. márc. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!