Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, ha valaki...

Mit gondoltok, ha valaki gyakran motivàciós idézeteket oszt meg közössègi oldalakon?

Figyelt kérdés

Plusz mèg ki is posztolgatja kèpekkel, szöveggel, hogy ő így meg úgy megcsinàlta.

Nekem nagyon unszimpatikus, sőt idegesìtő.


2019. máj. 26. 08:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem érzi jól magát a bőrében.
2019. máj. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%

Roppant ostobának és olcsónak tartom a motivációs idézeteket. Tehát azt, aki megosztja, szintén ostobának tartom, ha a maga teljesítményét fényezi, az meg visszatetsző és ízléstelen is. Plusz nem tudnék nem arra gondolni, hogy milyen gondjai lehetnek valójában, ha szükségét érzi az állandó önfényezésnek.

Iratkozz le róla, az ilyet nem kell követni.

2019. máj. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
25%

Nem normális dolog.

Hacsak nem valami vezető/főnök/edző az illető, és így próbálja jobb munkára bírni beosztottjait :).

2019. máj. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Vagy magába van roskadva, vagy valami önjelölt népnevelő webbölcsész. Veszélyes mindkettő
2019. máj. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
Ha neki ez jó csinálja. Amúgy szerintem ez az önálló gondolatok hiányát jelenti.
2019. máj. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
Ha tetszik egy Oscar Wilde idézet, az az önálló gondolat hiánya, wow. Ne értsetek félre, nem szoktam posztolni, de ez azért ostobaság.
2019. máj. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%

Akinek ez unszimpatikus, az maga is egy negatív, életunt, motiválatlan, pesszimista, irigy személy.

Mégis mi a baj a motivációs idézetekkel? Vagy a másik sikere zavar, mert te nem tudsz elérni az életben semmit?


Nem hiába hazánk az egyik legboldogtalanabb, legirigyebb, legbetegebb nemzet. Na vajon miért? Tudjuk, d..göljön meg a szomszéd tehene is.

Talán jó lenne, ha egyes gondolatokon elgondolkodnátok, és nem máris támadásként és irritációként fognátok fel.


A sok itt lévő pesszimistának ajánlom a Rocky-sorozatokat és A békés harcos útja című filmet.

Gondolom pont ti vagytok azok, akik már az első pár megmérettetéskor feladjátok, sírtok, és nem küzdötök tovább, hogy elérjétek a kitűzött célotokat.


Egy kis plusz, hogy tőlem is kapjatok egy kis motivációt:

https://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58


És csak úgy nem mellékesen, kinek mi köze hozzá, hogy ki mit oszt meg a FB adatlapján? Ha nem tetszik, ki lehet törölni a másikat, vagy le lehet tiltani. Ilyen egyszerű.

2019. máj. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Utolsó, ne ìtèlkezz, ha nem tudsz semmit rólam/rólunk?

Ui: nem is a kèrdèsre vàlaszoltàl...

2019. máj. 26. 12:48
 9/19 anonim ***** válasza:
Szimplán idióta
2019. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, de a kérdésre is válaszoltam. Ha nem jött át az, hogy én is szeretem a motivációs idézeteket, akkor a mondatértelmezéseddel nagyon nagy problémák vannak.


És neked miért unszimpatikus és idegesítő? Neked milyen az életed, ha már itt tartunk? Szoktál küzdeni, vagy inkább feladod?

2019. máj. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!