Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy sok nő...

Miért van az, hogy sok nő neki vágja másoknak a könyökhajlatukban lévő táskájukat?

Figyelt kérdés
2019. aug. 5. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Mert nem figyelnek.ennyi
2019. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Amiért a hátizsákkal utazókat se zavarja, hogy nem férnek el tőlük. Szarnak bele, el vannak a maguk kis világában, mint minden ember.
2019. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Véletlen.
2019. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
ja, meg amiért a sok idióta esernyős, amikor össze kell már zárni nem képes viszonylag függőlegesen tartani, hanem vízszintesen csapkod vele, úgy megy...olyan buták az emberek, hogy ha nem is akarnak mást bántani, eszükbe se jut, mit tegyenek, hogy ne viselkedjenek zavaróan
2019. aug. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Én erre szoktam mondani, hogy a suliban lassan be kell vezetni egy közlekedés etikett/kultúra/szabálytan órát, ha már a szülők nem tanítanak meg ilyen elemi dolgokat vagy sokszor maguk sem tudják.

Nekem anno meg lett tanítva: buszon táska le, kézbe fog. Akkor is ha nehéz. A fejemből nézzek ki néha, és ne csapjak felesleges zajt, legyek tekintettel a környezetemre, mások személyes terére stb. Olyan alap dolgok, amiket ma már nem nagyon tapasztalok se gyerektől, se felnőtttől. Néha komolyan földönkívülinek érzem magam, mert nem szarok bele eléggé.

2019. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Ezt én írtam egy kérdés alá. :DDD
2019. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem írod, 76os? :D pacsi akkor. Nem láttam ezt a válaszod, és ezt már vagy tíz éve kántálom élőben, ide még nem írtam le ebben a formában. De akkor jó, ha nem vagyok egyedül ezzel.
2019. aug. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#4: Egyszer olvastam Pesten Hallottamban, hogy egy néni majdnem kiütötte egy fiúnak a szemét az esernyőjével, mert lóbálta mindenfelé.

Fiú: Elnézést, összeszemgolyóztam az esernyőjét.

Néni: Mi? Hol?

😂😂😂

2019. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!