Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért lehet az, hogy ha...

Miért lehet az, hogy ha felszállok buszra, villamosra, megigazítják a táskájukat meg a többi cuccukat?

Figyelt kérdés

.. arról nem is beszélve, hogy félreállnak meg ilyenek..

Nem azért, de életembe nem gondoltam olyanra, hogy valakinek belenyúljak a táskájába, kabátjába, sok paraszt meg megigazítja és figyel engem, mintha valami körözött bünöző lennék.. Normálisan vagyok felöltözve, nem rongyosan..


Mitől lehet ez? Hogy tudok változtatni?

lassan 20 éves leszek és nagyon zavar ez a dolog..

Vegyek fel bohócsapkát hogy ne vegyenek komolyan? Vagy mi a retkeslfszt csináljak?


2009. nov. 7. 20:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%

/ignore


Ne is törödj velük, sz*rd le, miért foglalkozolilyenekkel?

2009. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Mert bssza a csőrömet..

Tegnap is megyek a piroshetesen és egy csávó vagy 15 mp-ig a szemembe nézett.. persze én is.. ilyenkor olyan érzésem van, hogy odamegyek és gyomron térdelem..

Igazából ha zenéthallgattam volna vagy ittam volna egy picit tuti kettészedem :D

2009. nov. 7. 20:32
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

"Tuti kettészedem"... Gondolom, azért mert olyan aggresszíven nézel mindenkire, hogy ezt gondolják rólad.

Szerinted van összefüggés???

2009. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
jó majd papírból kamusmileyt ragasztok az arcszerkezetemre, ha így túl agresszív.. lehet, hogy tényleg agresszív fejem van de én komálom.. meg ha bemegyek a 8-ba akkor ott hamar fülig érő vigyor lenne az arcomra vágva.. szóóóval.. kell a "komoly" tekintet
2009. nov. 7. 20:36
 5/21 anonim ***** válasza:
Mondd meg akinek rád néznek, hogy "Mit bámultok?" vagy "Mit bámulsz?" :D Hát ez sajnos buszon is rám néznek, mert hallókészülékem miatt. :S De azért nem mondtam, hogy "Mit bámulsz?" :D
2009. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok,nem tartom magam elvetemülten rondának,és szépnek se egyszoval átlagos a kinézetem,a ruháűim a hajam mégis a metrón mindig bámul valaki.. engem k.rvár aidegeist főleg ha átülök msáhova és az illető kihajol az emebrtömeg mögül és még akkor is bámul..én volt már h megkérdeztem "mi az?" ez áltlaában zavarba hozza az embereket és kizökkenti őket ebből..
2009. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
valaki mindig bámul:) ilyenkor kérdően vissza szoktam bámulni, ez mindig zavarba hozza őket. engem inkább az basz fel, mikor bemegyek egy boltba és a biztonsági őr követ mindenhová, meg figyel
2009. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
óóó! Engem a testalkatom miatt szoktak néha megnézni, mert nagyobb darab és magasabb vagyok az átlagnál. egy ideig szomorkodtam és dühöngtem emiatt. amit mostanság csinálok az az h ha azt látomh vki régóta néz akkor csak rámosolygok, vagy némán nevetek és akkor elbizonytalanodnak:) ilyenkor gondolj arra h na még egy hülye akinek nincs jobb dolga hehe
2009. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Na most vagy bűnronda vagy(amit komolyan... Erősen kétlek...) vagy szimplán "sittes" fejed van. Az olyantól egyesek félnek... Nem tom én pl ha egy ilyen arcú kopasz embert látok azonnal lábam mellé rakom a táskát hogy véletlenül se máshova üljön. :D Inkább ő mint bárkimás... Najó, azért lányok kivételek :)
2009. nov. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ahahah.. nem az a para igazából hogy néznek.. hanem hogy a vén nyanyák néznek hogy mi a fszt csinálok.. fiatal lányok is néznek, de azt ritkábban vettem észre :( az nem lenne baj.. főleg, ha oda is jönnének, az lenne az igazi jólét.. :D
2009. nov. 8. 02:19
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!