Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utál szinte mindenki?

Miért utál szinte mindenki?

Figyelt kérdés

Akárhova megyek, mindenhol gyűlölnek az emberek, esetleg 1-2 kivételtől eltekintve. Azt vettem észre, még olyan dolgokért is engem hibáztatnak, ill. veszekednek velem, amit ha más csinál, az ő esetében semmi kivetnivalót nem látnak benne.

Nem tudom, mivel érem el ezt minden társaságban, mert egyáltalán nem vagyok bunkó, veszekedős. Sőt, pont, hogy nem is igazán szeretek konfrontálódni az emberekkel, ezért még ha eltérő is a véleményem valamivel kapcsolatban, mint a másik személynek és tudom, hogy csak balhé lenne belőle, ha megmondanám, inkább magamban tartom. Ill. akit nem kedvelek, azt jóformán levegőnek nézem, csak akkor beszélek vele, ha nagyon muszáj, de annál többet nem, még a háta mögött se mondok rá semmi rosszat.

Ám ezek ellenére is mindenhol én vagyok a szar, valamint rengetegen mondták már, hogy kétszínű vagyok, ami rohadtul nem igaz...

Miért van ez? És miért mondják többen is, hogy kétszínű vagyok, amikor semmi olyat nem teszek, ami ezt bizonyítaná? Van esetleg itt olyan, aki hozzám hasonlóan semmi rosszat nem csinál, mégis a környezetében egy csomóan utálják?


2019. aug. 5. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Inkább örülnél hogy nem közömbösek. Az rosszabb.
2019. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én speciel jobban örülnék annak, ha közömbösek lennének velem..
2019. aug. 5. 16:55
 3/8 Vree ***** válasza:
100%

Próbáld meg kimondani a véleményedet? :)

Udvariasan és nyitottan, de egyenesen,

2019. aug. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Valószinű rossz a személyiséged. Valamiért nem tudsz beilleszkedni. Vagy rossz a kisugárzásod. Vagy lehet mégse vagy olyan jó ember ahogy gondolod.
2019. aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy túlságosan félénk és zárkózott vagy? Az ilyen embereket általában kinézik maguknak mindenhol, pedig valójában tényleg nem csinálnak semmi rosszat, csak léteznek. Tapasztalatból írom, mert én is ilyen vagyok, és emiatt sosem tudtak teljesen elfogadni mások.
2019. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Szerintem semmi olyat nem csinálok, ami miatt utálni való lennék. Mondjuk az rám is igaz, hogy nagyon gátlásos, félénk vagyok..Akkor lehet, ezért rúg belém szinte mindenki?

2019. aug. 5. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen. Hidd el, hogy az embereknek már ez is elég indok ahhoz, hogy rosszul bánjanak veled. Nem értenek, mert csöndes vagy, alig osztasz meg magadról valamit, és ezért érzik a kényszert arra, hogy utáljanak.
2019. aug. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vree ***** válasza:
48%

Nekem mondjuk kapásból lejön egy antipátia, ahogy írod, hogy “rúg mindenki belém”. Senki nem szeredi a nyavalygókat, áldozatot játszókat, önsajnáltatókat. Esetleg ez a baj?


Van ismerősöm, akinek a fejében az ő élete mint egy nagy sorsdráma pereg, és azt játssza el kifelé is, hogy ő mekkora áldozat, hogy tűri a sors minden nyűgét és nyilát, az emberi gonoszságot....és mindezt a felett, hogy mondjuk nem kapott a boltban bontott csirkét. Vagy sorba kell állnia (ülnie) az orvosnál. Vagy mert szeretne valamit, de nincs mersze megtenni.

Nyilván az ilyet senki nem szereti, mert milyen dolog az, hogy most jövök a beteg anyámtól, aki becsülettel tűri, ez meg itt rinyál, hogy mekkora szxr az ő élete, csak mert beverte az ujját.

2019. aug. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!