Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beletörődtem hogy egy senki...

Beletörődtem hogy egy senki vagyok?

Figyelt kérdés

Sokáig, évekig küzdöttem ellene. Folyamatosan kerestem a barátságokat, be akartam vágódni. Azt hittem ha tanulok, előrébb jutok, de nem jött össze az sem. Talán ha kihozom a külsőmből a maximumot, lehet barátnőm. Nem lett!

3 hónappal ezelőtt nyertem egy utat New Yorkba, teljes ellátás, minden tiszta luxus kategória! Ott jöttem rá igazából, hogy mekkora senki is vagyok azokhoz képest akik valójában, nyeremény nélkül is megtehetik ezeket a dolgokat.

Azóta már beletödődtem a sorsomba, nem erölködök. Régen pl küzdöttem, hogy jobb kocsim legyen, 60 ezret fizettem a hitelre (egy Peugeot vettem) de miután megvilágosodtam eladtam és vettem kpra egy Swiftet. Most úgy érzem ez jár nekem, ennél nem kell több, legalább nincs nyomás rajtam. Barátkozni se szoktam már, rájöttem hogy nincs olyan érdek ami miatt bárki szóbaállna velem, mivel egy senki vagyok.

Más is világosodott már meg így? Nektek is könnyebb-jobb lett az életetek?


2019. aug. 6. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg ezt https://www.youtube.com/watch?v=HFGxSUPpUmU



Akármi is a gondod, azonnal megérted, hogy van, aki cserélne veled.

2019. aug. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
65%

Komolyan!


GRATULÁLOK!


Én undorodom azoktól, akik azt hiszik magukról, hogy ők a VALAKIK.

Amikor egy full átlag csaj elhajt mindenkit, mert neki csak a RájenGoszling a megfelelő.

Vagy amikor melósok 12000 évi részlerte vesznek ÁjfosXXdiamondrózgold-ot, mert attól lesznek menők...szerintük.

Vagy a sok "GAZDAG", akik hitele lakásban laknak...egy banknál albérletben, és lízingelt, fapados BMW-vel játsszák a managert, miközben 20. csicskák.


Igen, ez a "Nagy TÖKI Lebowszki" szint, és ez nem szégyen, ez a nyugalom!

2019. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Akkor tőlem undorodhatsz :-D
2019. aug. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vree ***** válasza:

Túlságosan anyagiasnak tűnsz. Fektess kevesebb energiát a zsozsóba és többet a ba, hogy vicces legyél, kedves legyél, klassz meglepetéseket adó legyél, érdekes legyél, lelkes legyél. A legtöbb dolog amit nyújthatsz nem is kerül semmibe.

Biztos vagyok benne, hogy ott van melletted a sok potenciális haver, csak nem elég jók neked, mert egy áloméletet képzelsz, hogy majd ha meglesz a pénz, akkor meglesz minden, ami nem is igaz. XD Sőt állítom, hogy azok a barátaim, akik pénz nélkül jöttek össze, egymásra figyelnek, azok boldogabbak.

2019. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!