Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Van olyan vezérelv az életedben, amit senki nem ért, nem becsül és nem ismer el, (egyesek szánalmasnak tartanak, vagy gyűlölnek miatta) de te mégis minden körülmények között kitartasz mellette, mert így érzed helyesnek?

máj. 21. 10:22  Privát üzenet  

A válaszok
SzendvicsKolléga6 nevű felhasználó válasza:

Nem

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 21. 10:24 Privát üzenet
Nem nagyon. Bár sokan naivnak neveznek, mert nem akarol huszonévesen egy kiégett, megkeseredett ember lenni, ezért ne feltételezem automatikusan a rosszat mindenről és mindenkiről. Ezért gyakran kapom az ívet.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 21. 11:03 Privát üzenet
Igen, nem megyek bele a pletykálásokba, kibeszélésekbe. Emiatt minden munkahelyemen én vagyok a legnépszerűtlenebb és a legmagányosabb.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 21. 19:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha írtam egy könyvet, amit szeretnék eljuttatni minél több emberhez, de nem tudom kiadatni, akkor milyen módon tudom mégis valamennyi emberhez eljuttatni? (pl. you tub-on...
Lányom néhányszor hallgat meg egy angol nyelvű zeneszámot és tökéletes kiejtéssel végig énekli az egészet. Tanul angolt az iskolában de sok esetben olyan szavakat ejt ki amit nem...
Nem tudja mit akar, mert nem ismer ellégé akkor mégis miért hív találkozni ha nincs kedve?
Minek éljek tovább ha MINDENKI utál aki ismer? De ha mégis vannak akik nem utálnak, szimpatikus azoknak se vagyok
Valaki ismer olyan könyveket amik a depresszióról szólnak és a főhősnek valahogy mégis le tudja győzni?
Ismer valaki jelenben játszódó, de mégis kalandos játékot PC-re?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!