Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ciki 22 évesen...

Szerintetek ciki 22 évesen kimenni hintázni a játszótérre?

Figyelt kérdés
Mióta felnőttem nem hintáztam de nekem nagyon hiányzik.. imádtam hintázni..de nem merek kimenni hintázni mert félek mit gondolnak rólam az emberek..
2019. aug. 6. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szard le mit gondolnak. Ha ez örömet okoz neked, csináld. 🙂👸🏻🍭🍬🧸🎈🎀
2019. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Én a hétvégén hintáztam pár barátommal,nyugodtan csináld, kit érdekel mit gondolnak.

18/L

2019. aug. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak az a ciki amit te annak gondolsz, szerintem nem az, én is szoktam és nincs ebbe semmi van hogy késõ este vagy nappal, annyira hintázom már hogy majd ki repülök nagyon jó érzés mondjuk ha elég sokáig csinálom be szédülök.

21F

2019. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 🙂🙂 örülök, hogy nem csak én vagyok az egyetlen aki szeret felnőttként hintázni. 🙂
2019. aug. 6. 23:05
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
25 éves vagyok és itt lakok egy játszótér mellett. Ha időm és hangulatom úgy engedi, még ma is szoktam hintázgatni pár percet. Persze nem akkor, mikor csúcsidő van, és kisgyerekek hemzsegnek az egész játszótéren, hanem mikor lehetőleg kihalt a környék :D
2019. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Én ugyanennyi idősen meséket nézek.
2019. aug. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki! Komolyan, voltunk nemrég egy jatszóházban a gyerekekkel. Pont az jutott az eszembe, hogy mennyire jó lenne egy játszóház felnőtteknek. Hintákkal, trambulinnak, nagy csúszdákkal :) imádnám!
2019. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2019. aug. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!