Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire öltöztetitek ki...

Mennyire öltöztetitek ki gyereketeket, ha CSAK játszótérre mentek? Mi az a ruha, ami már ciki?

Figyelt kérdés

Én ilyenkor nem adok rá farmert, szoknyát, csinos felsőt.


A ruhái nem bolyhosak, nincsenek agyonmosva, nem szakadtak és természetesen tiszták (legalább 10 percig).


Több anyuka megszólt emiatt, hogy miért nem öltöztetem fel rendesen, meg hogy lány létére kéne neki szoknya. Adok is rá, meg csajos polót is, de nem a játszótérre.


2013. ápr. 22. 11:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
náunk nincs játszós kategória, minek? ugyan abban viszem játszótérre, játszóházba,orvoshoz, de bárhová megyünk igyekszem mindig "szép" ruhában vinni, ha tönkremegy,veszek másikat
2013. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom, hogy tönkremegy. Hanem hogy szoknyában nem tud mászókázni, mert rálép. A farmer kidörzsöli a térdét, ha sokat térdel-mászik-kúszik.
2013. ápr. 22. 11:53
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
akkor nem tudom, nálunk ez nem gond,tud szoknyában is mászni, meg a fari sem dörzsöli ki...
2013. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ne foglalkozz vele. Én otthon nem öltöztettem ki a gyerekeket, nem pecsétes, szakadt ruhában voltak, de nem is csini ruhácskában. A játszóra én sem szoknyában, hanem rövidnadrágban vagy melegítőben vittem őket.


Tavaly viszont kijöttünk Spanyolországba, erre a gyerekek úgy ki vannak csípve a játszóterezéshez is, hogy csak lestem. Láttam egy kislányt olyan ruhában görkorcsolyázni, amilyenbe akkor öltöztetném a gyerekeimet, ha a pápához lennénk hivatalosak audenciára.

Már a nagyobb gyerekem is mondta, hogy menjünk görkorizni, de a szoknyáját, a csini harisnyáját veszi fel, mert nem akar kitűnni...

2013. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Nekem ugyan fiam van, de szerintem a játszótérre fölösleges kiöltöztetni. Én se adok rá farmert. Melegítő gatyában van, az kényelmesebb sokkal. Természetesen nem lyukas, szakadt, bolyhos agyonmosott stb.

Szerintem ne érezd magad rosszul emiatt.

Megszólnak? Milyen anyukák ezek? Miért nem a saját dolgukkal foglalkoznak?

2013. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Játszótérre egyértelmű hogy nem a legszebb ruháiba viszem, és lehetőleg sötétebb színekben.olyan ruhát adok rá amit kényelmesnek gondolok, de legtöbbször ő választja mit venne fel szívesen.Mi az ami ciki?Hát, a rongyos piszkos, foltos,fakó ruhákat már nem adnám rá...
2013. ápr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%

Én melegítőt adok rájuk, igaz a lányomra "csajos pólót" ha ez azt jelenti, hogy nem bő, hanem tapad rá. De itthon is ebben van, én nem szeretem a bőeket. Sem magamon, sem rajta. Azért picit legyünk csinosak akárhol:)

Farmert, szoknyát nem adok rá ilyenkor, mert szerintem az kevésbé kényelmes. Nem feltétlenül drágább holmikat (gondolok itt a felsőkre) adok rá ilyenkor, csak ha látom hogy már ki fogja nőni lassan akkor "befogom" játszótérre, itthonra.

2013. ápr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az a fontos, hogy a gyerekem élvezze a játékot, és nem az, hogy néhány külsőségekre adó nő mit szól a ruhájához. Természetesen nem koszos, szakadt ruhában megyünk, de az a fontos, hogy neki jó legyen. Nem harisnyában és szoknyában megyünk játszani, csak azért, hogy azt mondják az unatkozó anyukák, hogy jaj de csinos, hanem abban, amiben bátran homokozhat, nem balesetveszélyes, és nem zavarja játék közben. Szabadidő és póló a leggyakoribb kombináció.
2013. ápr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

Én mindenhová csinosan öltöztetem, még a játszóra is. Nem kiskosztüm, meg hasonlók. Szoknyát azért nem adok, mert még nincs szoknyás idő. De tavaly volt, hogy abban játszott.

Leggings szép felsővel, vagy nadrág pólóval. De nincs kimondottan játszós meg nem játszós ruhája. Ha koszos lesz, kimosom.

A barátnőm pl azt adja a lányára, amit épp talál, meg amit nem sajnál. Mondanom sem kell, mindig kisfiúnak nézik a gyereket, ő meg ki van akadva, miért?

Attól, hogy egy összeállítás kényelmes, még nézhet ki jól.

2013. ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Harisnyába ,nadrágban,sőt ruhában is leviszem ,játszoterezni,mindegyikbe tud játszozni,futkározni,kimondotan,ünneplő ruhája 3 db van ,többiben játszozhat.ha koszos kimosom.
2013. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!