Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok! A teltebb arcú, vagy...

Csajok! A teltebb arcú, vagy a beesett arcú férfiarc a szimpatikusabb?

Figyelt kérdés
Tehát most vonatkoztassunk el az Adonisz arcformától,teltebb arcrs gondolok pl a korábbi Nacss Olivér arcformára, a másik tipus pedig mint mondjuk Paudits Béla
2019. aug. 7. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt igy nehez megallapitani. Sokszor nevek, karakterek eloiteletnek orvendenek ha az ember tarsit hozza valamit. De megszepulhetnek ha egy karakter jelleme teszi azzá. Nacsa oliver meg annyira nacsa oliver hogy nem tudok tole elvonatkoztatni, ő pedig mint ferfi mint ember nem annyira a tipusom. De a valodi szemelyiseget nem is ismerem annyira, tehat erhet pozitiv csalodas is. ;)
2019. aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálam Sebeők János a befutó.


20/L

2019. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na igen.. vagy mint a Sebeők arcforma!
2019. aug. 7. 13:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a kettő közül lehet választani, középút nincs, akkor inkább a teltebb, mint a beesett csontsovány arc. Nő létemre alapból kerek arcú vagyok (sajna), de lefogytam különböző okok miatt, úgy néztem ki, mint egy anorexiás. Mindenki azt kérdezte, beteg vagyok-e, pedig csak agyondolgoztam magam. Nagyon utáltam. Pedig ugyanannyit ettem.
2019. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen..csak a 2 arcforma közül lehet választani.
2019. aug. 7. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Igazából mindkettő nézhet ki nagyon jól.

Ha nagyon választani kéne, akkor a kicsit beesett arcú, mondjuk ilyen, az ennél soványabb, már beteges kinézetet kelt(het).

[link]


18/L

2019. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alapból inkább "beesettebb" arcú férfiak szoktak tetszeni, de ha a példaként felhozott férfiak közül kéne választani, akkor az első. 21l
2019. aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!