Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ed Sheeran koncert milyen volt?

Ed Sheeran koncert milyen volt?

Figyelt kérdés

Mennyire nyerte el a tetszéseteket ?

Kort és nemet is kérek szépen!

22/f


2019. aug. 8. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Élveztem, viszont hagyott némi hiányérzetet utánam. Az elismerésre méltó, hogy egy szál gitárral a kezében állt ki egymagában a tömeg előtt. De egy idő után ellehet unni ezt, aki nem fanként jött ki.

Ráadásul nekem a vége nagyon nem tetszett, kicsit túltolta már. De ettől függetlenül a dalaira nem lehet panasz.

Voltam kint a tavalyi Szigeten is, a tavalyi élményt nem tudta visszaadni. (Bár elég nagy utószelet is kapott az.😍)

Idén voltam Bryan Adams koncerten is, személy szerint az jobban elnyerte a tetszésemet. De szerintem az embereknek is. És így visszagondolva inkább a Twenty One Pilotsra meg a Foo Fightersre mentem volna ki. (Sajnos elég sokáig elég rossz zenei ízlésem volt, a TØP-ot eddig elkerültem, ez eléggé nagy hiba volt a részemről. Egy kicsit szégyellem is magam, hogy fanként nem mentem ki rájuk, mert az lettem időközben. Csak sajna Ed-re addigra meg volt a jegy. Ráadásul iszonyat nagy koncertet csináltak, meg a Foo Fighters is, ott az emberek tényleg a jó élményre emlékeznek vissza. Remélem visszajönnek hamar.😢)

Nem baj, ha nem olvasod el, de ezt most ki kellett öntenem magamból.

17 L

2019. okt. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!