Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik városba érdemes egy...

Melyik városba érdemes egy külföldi előadó koncertjére menni? (pl Ed Sheeran)

Figyelt kérdés
Hát nem tudom hogy jó kategória e a kérdésnek de mindegy...szóval nézegettem egy koncertjegyeket Ed Sheeran-re, és igazából teljesen elfogadhatóak voltak az árak, de valahol mondjuk ugyanolyan jegyért 40 ezret kérnek el másik városban meg 65 ezret.Na nem is ez a nagy lényeg de annyi város van és nem tudom hogy hova lenne olcsóbb kimenni(gondolom repülővel) esetleg ha valakinek van valami ehez hasonló tapasztalata szívesen elolvasnám.Pl Angilába érdemesebb vagy Amerikába vagy Franciába

2017. júl. 26. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Heló!


Számít az is, hol lép fel. Teszem azt, egy nagy aréna sokkal nagyobb showt kíván, mint egy tízezer férőhelyes placc.

A jegy alapján oda érdemes menni, ahol az együttes/előadó székhelye van, ott gyakoribbak a koncertjei is (világturné kivétel)

De az is igaz, hogy egy fesztivál költséghatékonyabb, ahol a kedvenced fellép.

2017. júl. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ed Sheeran koncert most volt bécsben
2017. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!