Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik sokan, hogy aki...

Miért hiszik sokan, hogy aki barna de nem olyan barna mint egy néger az rögtön cigány?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó csak feltűnt ez nekem..
2019. aug. 10. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Korlátolt nyomorékok, azért.
2019. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
21%
Mert Magyarországon a primitív rasszizmus általánosnak számít.
2019. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Mert sokan akik cigányoznak másokat még életükben nem láttak echte cigány vonásokat.
2019. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%

Hát, én hófehér bőrű vagyok, de így is néztek már többször cigánynak. Szoliba nem járok, nap is annyit ér amikor bolt/ munkahely-otthon között vagyok.

Fekete hajam van, s.barna szemem, hullafehér bőröm télen-nyáron. És mégis lecigányoztak már többször. Nem öltözöm úgy sem.

2019. aug. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

Miért mi lenne? Magyarországon a cigányság teszi ki a népesség egy jelentős részét.


Ha esetleg arab, indiai, pakisztáni, satöbbi, akkor sem sokat számít, mert ugyanolyan alja népség, ugyanolyan alja kultúrával.

Legfeljebb majd bizonyítják a későbbiekben, hogy sikerült-e civilizálniuk magukat, és nem a jellemző minták alapján viselkednek.

2019. aug. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert az
2019. aug. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok kedves utolsó nagyon okos vagy:DDD
2019. aug. 20. 20:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért mi? Eszkimó?
2019. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Waff ***** válasza:
100%
Mert nácista rasszista trappista biciklista hitlerista mind. Holott mi felsőbbrendű liberálisok, tudjuk hogy valójában ők svédek és németek....és mind több diplomás. Csak a sok hülye ezt nem tudja....
2019. aug. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!