Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy kis gond, nem rég...

Bellatoth kérdése:

Van egy kis gond, nem rég megismertem egy pasit és elszabadultak az érzelmek és rögtön belém csúszott. Nem használtunk gumit, és barna folyásom van lehet h terhes vagyok?

Figyelt kérdés

#terhesség #folyás #egymásba csúszás
2015. jan. 19. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez a barna folyás tuti arra utal...sajnálom nem lehet, hanem biztos h az vagy :( készülj fel a pelus vásárlásra és akciósan vedd a Tescoban mert 1 havi fizetésed rá megy a szarfogóra (ja és örülhetsz ha ki tart a kövi fizuig :S) Tapasztalat :S
2015. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Mokyu! ***** válasza:

Mi az a barna folyás ?

kybaxot undorítóan hangzik

2015. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tuti terhes vagy!
2015. jan. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Jártam hasonló cipőben. Épp abortuszt tervezgettük már, mert megtartani úgy hogy nem is ismerjük egymást őrültség lett volna. Aztán a lány végül magától elvetélt, megsiratta mert fájt neki. De valahol ez volt a lehető legjobb dolog, mert el kellett volna vetetni... kb 6. héten vetélt el

Egyébként mellékes megjegyzés, minél többet húzta, valahogy annál jobban kezdett ragaszkodni hozzá, elég őrült csaj volt. Szóval ha nem vetél el, lehet már lassan valahol egy születendő gyerekem lenne...

Légy észnél ha véletlen terhes vagy! :)

2015. jan. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Vegyel tesztet!

Mikor kellene megjonnie?

Ha csak ugy magatol jott a barnas folyas, akkor lehet, hogy un. pecsetelo verzesed van, ami a terhesseg egyik elso jele sok nonel.

2015. jan. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Szóval ha nem vetél el, lehet már lassan valahol egy születendő gyerekem lenne... "


Mar ne haragudj, de amikor osszefekszel valakivel, akkor benne van a pakliban, hogy a no teherbe eshet. Nem tudom, hogy vedekeztel-e, vagy sem, de mindket felnek egyforman felelossege a biztonsagos szex, igy ha becsuszik a nemkivant terhesseg, te nem vagy kevesbe hibas.(Elterve egy-ket extrem esettol)


Nem ellenzem egyebkent az abortuszt, sot, van az a helyzet, aminel abszolut nem tamogatom, hogy a lany/no megszulje a gyereket, viszont a te hozzaszolasodbol nekem az jott le, mintha te alapjaraton tennel az egesz dologra, es nem gondolnad ugy, hogy neked is van benne reszed. Ha felreertelmeztem a hozzaszolasod, akkor elore is elnezest kerek.

2015. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72 órás tabletta.
2015. jan. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
nekem is volt nemrég 1 hétig tartó barna folyásom, a ciklus közepén, pont peteéréskor, én is gyanakodtam, késett is 6 napot, de aztán megjött :) a barna folyás nem mindig utal terhességre. viszont, mivel nem védekeztetek, azért ez a lehetőség is fennáll. tényleg érdemes eseményutánit bevenni ha még 72 órán belül történt
2015. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Esetleg fertőzés??? Szerintem menj el dokihoz, bármi is ez, ő tudja megmondani.
2015. jan. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hogy csúszott beléd?

Te nem vetted észre?

Ja, hogy észre vetted! És nem volt annyi eszed, hogy védekezz a nem kívánt terhesség ellen?

Gratulálok lányom! Gyere csak haza!

2015. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!