Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg nem jó, ha sokat...

Tényleg nem jó, ha sokat bolyongok elhagyatott, használaton kívüli temetőkben?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromtól kezdve nagyon szeretek régi, elhagyatott, Isten háta mögötti, használaton kívüli temetőkben bolyongani. Mindig szívesen sétálgatok, kószálok ilyen helyeken, bedőlt sírkövek, mohás fejfák között. Nemrég beszéltem több pappal is, akik rettegve hallgatták, hogy ilyen hobbim van, és óva intettek attól, hogy a jövőben is látogassak ilyen helyeket. Mikor rákérdeztem, miért nem szabad ilyen helyeken sokat tartózkodni, sokat sejtetően hallgattak. Egy vallásos ismerősöm azt mondta, kóbor, kárhozott lelkek lehetnek ilyen helyeken, s attól félhettek a papok, hogy ezek a kóbor lelkek beleköltözhetnek a testembe, ha sokat vagyok köztük, ha sokat bóklászom ilyen elhagyatott, gyanús helyeken.

2019. aug. 10. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Gyerekkoromban az út túloldalán lévő temetőben rendszeresen kijártam játszani bújócskát, felfedezőset, kommandósat. Mikor mit. Felnőttem és élek, én még mindig én vagyok... a vallás meg a legtöbb esetben káros a mentális egészségre. Jobban, mint egy régi temető.
2019. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Ha eddig nem történt semmi bajod, akkor valszeg a papok beszéltek hülyeségeket. Egy biztos: szellemek, lelkek nincsenek. Az elhagyott temetők pesig tényleg nyugodt helyek. Ezt az egy dolgot úgy látszik még az emberek is tudják. Mármint hogy kell temetőt nyugisra csinálni.


Egy dolgot viszont javaslok: papnak ne beszélj ilyesmiről.

2019. aug. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Nincs ezzel probléma énis szoktam ilyen helyeken mászkálni,a temetők pedig valóban tele vannak entitásokkal akik a kapunyitásra várnak,de megszállni azért nem fognak többek között,mert az emberszellemek alapvetően nem veszítik el emberi tulajdonságaikat,legfeljebb kicsit leszívnak,ho tovább éljenek...a papok tisztában vannak vele,bántani nem fognak..
2019. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem a bolyongó lelkek a problémások, hanem hogy kiesö, elhagyatott helyeken mászkálsz, rendszeresen, és összetalálkozhatsz kerülendő (élő) személyekkel. Skizofrén hajléktalanok, balhés hülyék, mű-sátánisták stb. Erre is gondolj azért.
2019. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
3-as: te magadtól vagy ilyen vagy olvasol is hozzá?
2019. aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mernék, mert félnék. Valószínűleg félnék a "szellemektől" is, holott tudom, hogy hülyeség. Ezért neked is azt mondom, hogy félelmetes, de ha te nem parázol be, akkor nincs baj, mert semmi nem fog történni, szellemek, lelkek, meg démonok nem léteznek. A 4-esnek igaza van, azoktól az emberektől jobban kell tartanod.
2019. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Láttam már ijesztő dolgokat. Pl. amikor az egyik temetőben egy sírkövön egy fekete ruhás, fekete kapucnis fiatalember ült lehajtott fejjel. Amikor a közelébe értem, felemelte a fejét, s megláttam az arcát: a szeme környéke feketére volt kifestve, egy aranyozott fedőlapú fekete könyvet tartott a kezében, és egy furcsa, felismerhetetlen nyelven mondott valamit. Nem ijedtem meg, továbbmentem, mintha semmit sem láttam volna, ő meg ott maradt a sírkövön, s tovább böngészgette azt a fekete kötetet.

Találkoztam olyan öreg nénivel is, aki szinte a semmiből bukkant elő a bokrok közül, neki is nagyon furcsa tekintete volt, elmentem csendben mellette, de amikor megfordultam, hogy utána nézzek, már nem láttam senkit. Ugyanolyan hirtelen tűnt el, amilyen hirtelen megjelent.

2019. aug. 10. 22:25
 8/14 anonim ***** válasza:
33%

Ja, én is ilyen dumát toltam 15 évesen...aztán rájöttem, hogy az emberek zöme komolytalannak tart ezért.

"Nemrég beszéltem több pappal is, akik rettegve hallgatták, hogy ilyen hobbim van, és óva intettek attól, hogy a jövőben is látogassak ilyen helyeket." Rettegve. Aha. Lol.

2019. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Addig fogsz ilyen helyeken mászkálni,amígy egyszer jól megtámadnak,aztán tanulsz belőle egy életre...
2019. aug. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Örülnél neki, mi? Ilyen helyeken ezt kell suttogni: - Gyertek, szellemek, segítsetek!!!! Szellemek, segítsetek!!!! Tapadjatok rám!!!!
2019. aug. 11. 02:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!