Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Amelyik férfi nem felel meg a...

Amelyik férfi nem felel meg a "modern" kor elvárásainak, az elhagyatott és magányos lesz élete végéig?

Figyelt kérdés
Minden nő messziről kerüli az olyan férfiakat, akiknek nincsen autójuk/jogsijuk sem, kétkezi melót végeznek kevés fizetésért, nem járnak nyaralni sem stb.? Manapság már nincs olyan nő esetleg a munkanélküli nők között sem, akinek kellene egy ilyen kissé "különc" férfi?

2018. dec. 11. 21:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%
Nyilván van nő, akit ez kevéssé érdekel, de valóban nem ez a tipikus. Ilyen világban élünk s ez voltaképpen logikus is, de ahogy írtad, a nő lehet még rosszabb helyzetben - bár ha ésszerűen gondolkodik, pont hogy nem ilyet akar, mert kb. fél minimálbérből élni nem poén.
2018. dec. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%
Így van sajnos, jól látod
2018. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%

Nem vágom hogy miért utáljátok fejleszteni magatokat, és kilépni a komfortzónátokból, azt meg pláne nem, hogy miért érzitek áldozatnak magatokat azért, ha emiatt nem vagytok kelendőek.

Azt meg ne nagyon akard bebeszéli, hogy a kétkezi munkásoknak lehetetlen becsajozni, mert az finoman szólva is röhejes lenne, de a többin tudnál javítani, ha akarnál.


De nem is értem... Ismerkedéskor mégis mikor jön szóba, hogy van-e jogsid? Ezzel indítanak nálad a nők?

Ugyanez a nyaralással. Beszélgettek, találkozgattok heteken keresztül aztán amikor elmondod, hogy "uhhhh én már 5 éve nem tettem ki a lábam a városból" akkor köddé válnak?

Honnan tudod, hogy ezek miatt nem jönnek össze veled?

2018. dec. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%
Kerdezo ez igy van ahogy irod. De vegulis ertheto. Mi balekok vagyunk. Most pl tegyuk fel gyereket nemzenel milyen gyerek szuletne toled?? Mit tanulna toled?? Tudnal rola gondoskodni vedelmezni?? Nem valoszinu. Ha a csaladod eletere tornek mit tennel?? Veszelyben lennenek?? Mindenhova busszal jarnatok egyebkent csaladostul?? Pont olyan vagyok mint te de en belatom hogy eletkeptelen szrok vagyunk ugyse lesz nonk sose ha megis az is hamar lelep csalad meg ilyenek nem lesz nekunk. Es jobb is ez igy. En nem is akarom szaporitani a genjeimet.
2018. dec. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
38%
Ja es melletted meg a no is nelkulozne nem hogy a gyerekeid. Vagy te otthon maradsz a gyerekkel a not meg elkuldod jobb fizetesert melozni?? Csak szenvednetek semmi jo nem sulne ki belole. Gyerekeid is nelkuloznenek szegyenkeznenek a suliban. Hidd el jobb ez igy.
2018. dec. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Te vagy a jogsis csávó megint?

Ennyi idő és nyafogás alatt/helyett már akár a fél jogosítványod is meglehetett volna.

2018. dec. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
49%

1) Senkit nem érdekel, van-e jogsid. Nekem van, szóval nincs gáz, ha neked nincs (és amúgy sincs, mert rohadt jó itt a tömegközlekedés szerintem)

2) Nincs gáz, ha szar a munkád. Mert az enyém jó. Szeretem is, és jól is keresek vele. Csak ne várd el kérlek, hogy otthon elpakoljak munka után, vagy főzzek, vagy mosogassak. Csak ennyi.

2018. dec. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nekem van jogsi és kocsi, a kocsi amúgy se az én érdemem. Ismerkedéskor nem ezzel kezdenék, mármint szerintem szóba se jönne, hogy a pasinak megvannak-e ezek. Sokadrangú, még meglehet és egyébként is, ha aggódom ezen, nekem már van, nem mindegy?!


Nyaralni én se járok, nincs kivel, a tanfolyamok és egyéb dolgok miatt nincs igazán szabim se rá és pénzem se a SZÉP-kártyát leszámítva.


Viszont ha valaki nem hajlandó tenni a jövőjéért, bele van kényelmesedve az életébe, az kizáró ok, már csak azért is, mert én ilyen vagyok, és az eltérő felfogásból később nagy viták lehetnek.



26/L

2018. dec. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
26%

Nem azért nem kellesz senkinek, mertt ezek jincsenek, hanem azert, mert nem teszel azért hogy jobb legyen.

Siránkozás, önsajnáltatás, na ezért nem kellesz egy nőnek se. A nőnek FÉRFI kell, és ezek alapján Te nem az vagy.....

2018. dec. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ez nem különcség, hanem sikertelenség... Nem kellene összekeverni
2018. dec. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!