Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg nem jó, ha sokat...

Tényleg nem jó, ha sokat bolyongok elhagyatott, használaton kívüli temetőkben?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromtól kezdve nagyon szeretek régi, elhagyatott, Isten háta mögötti, használaton kívüli temetőkben bolyongani. Mindig szívesen sétálgatok, kószálok ilyen helyeken, bedőlt sírkövek, mohás fejfák között. Nemrég beszéltem több pappal is, akik rettegve hallgatták, hogy ilyen hobbim van, és óva intettek attól, hogy a jövőben is látogassak ilyen helyeket. Mikor rákérdeztem, miért nem szabad ilyen helyeken sokat tartózkodni, sokat sejtetően hallgattak. Egy vallásos ismerősöm azt mondta, kóbor, kárhozott lelkek lehetnek ilyen helyeken, s attól félhettek a papok, hogy ezek a kóbor lelkek beleköltözhetnek a testembe, ha sokat vagyok köztük, ha sokat bóklászom ilyen elhagyatott, gyanús helyeken.

2019. aug. 10. 19:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg az a véleményem,hogy te nem vagy normális.
2019. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Kamu :) de azért aranyos kis próbálkozás volt
2019. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Először megörültem a kérdésnek, mert én magam is kedvelem a régi temetőket. De aztán egyre jobban elszontyolodtam. Egyrészt a papok nem babonás emberek. Náluk jobban senki nem tudja talán, hogy a babonaság nem összeegyeztethető a keresztény vallással. Másrészt a sírkövön ülő fekete ruhás emberről és a hirtelen köddé váló öreg nénéről szőtt mesédet egyáltalán nem tudom komolyan venni.

:(

2019. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Nehogy megbotolj a sírkövekben...
2019. nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!