Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt rajtam kívül olyan...

Van itt rajtam kívül olyan aki ennyire szereti a meleget?

Figyelt kérdés
Én nem sírok hogy ha 40 fok van a szobámban hanem kifejezetten örülők neki,élvezem, valahogy megnyugtat, szaunzni is imádok, számomra nem sok dolog van mint 80 fokban izzadni a szaunában, azokat az embereket nem igazán értem akik sírnak hogy ilyen meeg van meg olyan meleg de a 80-100 fokos szaunába simán beülnek, na szóval én imádom a meleget, nem zavar hogy izzadok és ömlik rólam a víz engem a meleg baromira megnyugtat, jól esik a lelkemnek, más is van így ezzel?

2019. aug. 13. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Pl van egy szakállas agámám...

2019. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Én azt nem értem, hogy télen azért sírnak, hogy hideg van, nyáron meg azért, mert meleg


Én mindkettőt szeretem

2019. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Imádom a hőséget, nyarat, a szürke borús időszakokat meg a telet kifejezetten kínszenvedés elviselnem.
2019. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Magyarok vagyunk, ha nyáron hüvös van akkor az a baj, ha meleg van akkor az a baj. Egyébként a szervezetnek nagyon megterhelő a hőség, folyamatosan hűteni kell a testet. Sokan lesznek rosszul..ha te jobban bírod vagy direkt szereted a meleget az egy dolog. A napsütés és a kellemes meleg engem is boldoggá tesz, de amikor kilépek a házból és rámrohad a ruhs fél perc alatt meg belefolyik a szemembe az izzadság az kellemetlen
2019. aug. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Herbert bácsi?
2019. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Zümííí zümííí! :D
2019. aug. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt én is utálom, amikor télen a hideg, nyáron a meleg miatt sírnak.

Van, akinek konkrétan semmi sem jó.



Hidegszerető vagyok, de a 100 fokos szauna tetszik.

Megfigyeltem, hogy sokszor hidegszeretők szeretnek szaunázni.



Én amúgy hidegszerető vagyok, tehát csak a fentieket tudtam hozzátenni a kérdéshez, félig érdemben.

2019. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően én is napsütés, kellemes meleg, virágok, illatok. szép színek pártolója vagyok. De nekem ezt a tavasz testesíti meg, a nagy gatyarohasztó nyáro meleg valahogy már nem okozza azt a kellemes hangulatot. És nehezen is bírom már, mert izzadékomy vagyok.
2019. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jelen. Pont ma gondoltam bele, hogy két hét és szeptember... a nyár mindig olyan hamar elrepül, mintha meg se történt volna. Szeretem a meleget.
2019. aug. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!