Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van még valaki rajtam kívül,...

Van még valaki rajtam kívül, aki szereti ezt a meleget?

Figyelt kérdés
Nem, nem vízpartról írok és nem 20 fokos klimatizált szobából :)
2013. júl. 29. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd, nálunk az irodában reggel 8-kor volt 29 fok, és akkor még nem sütött ide a nap. Ha nem lenne a légkondi 28 fokra állítva, nagyjából 32 fok lenne, du. 4-kor 34.

Szerinted lehet így dolgozni? Mert szerintem nem.


Ha a Balcsiparton lennék, akkor szeretném, és morcos lennék, ha csak 25 fok lenne.

2013. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem. Bár most kókadok, bűntudat nélkül megmagyarázom magamnak, hogy megihatok egy hideg sört. Nem velünk van a baj, hogy elfogadjuk azt a mit a természet adott. Én inkább azon akadok ki, hogy sokan télen annyira túlfűtik az irodájukat, lakásukat, hogy fürdőruhára lehetne vetkőzni, nyáron meg panaszkodnak a meleg miatt.
2013. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a Lotus e21
2013. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha még olyan 30 fok körül lenne az még elviselhető, de ez már túlzás. Kint már van lazán 37-38 fok, a házba a falak már átmelegedtek, a klíma bedöglött.

Ha egy laza 30 fok lenne akkor is simán el lehetne lenni a parton ami múlthét előtt volt az pont jó volt, de ez már gáz.

2013. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen van, vannak fázósabb emberek, akik jól tűrik a kánikulát, egy volt kolléganőm kardigánt vette nyáron, amikor nekem már melegem volt, azt mondta, hogy ő fázik. Irigylem az ilyen embereket, hiszen az ellen lehet védekezni, de aki nehezen tűri a meleget, az nem tud mit tenni, nem beszélve arról, hogy undorító, amikor az embernek lucsog a ruhája és a haja, totál égő.
2013. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!