Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális hogy egy felnőtt...

Az normális hogy egy felnőtt 34 éves férfinak van férfi példa képe aki motiválja őt céljai elérése érdekében?

Figyelt kérdés
gyerekeknél vagy pl 24 éves korig kb okés, de később csak szerintem számít gáznak ? Nektek felnőttként vannak ilyen példaképeitek ?
2019. aug. 15. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne gáz? Szerinted a sok sportolót kik motiválják pl?


A te gondolkodásod a gáz.

2019. aug. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális.

Nem tudom, mi ezzel a baj. Illetve sejtem. Attól félsz, hogy manapság már biztos ez homoszexuális dolognak minősül, mint lassan már minden.

Ha jó a megérzésem, és ez nyugtalit, akkor nyugi. Amig olyan akarsz lenni, mint ő, és nem lefeküdni akarsz vele, addig nyugodtan csodálhatod, felnézhetsz rá, lehetsz belé "szerelmes" kicsit. Ez másfajta szerelem. ettől még nem leszel homoszexuális.

2019. dec. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!