Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez mennyire gond?...

Szerintetek ez mennyire gond? Normális, hogy ennyire könnyen zavarba lehet hozni?

Figyelt kérdés
Nem szeretek az utcán egyedül közlekedni, mert olyankor mindig nagyon kellemetlenül érzem magam, sokszor még akkor is, ha van mellettem valaki, például az egyik családtagom. Úgy általában kerülöm az emberekkel való szemkontaktust. Lehet nehéz elhinni, de olykor egy röpke pillantás is elég ahhoz, hogy teljesen kivörösödjek akár egy paradicsom és elkezdjek izzadni. Alapvetően kimmunikálnom is elég bonyolult másokkal, mindig elfog az izgulás, ha mondjuk egy idegennel találkozom és be kell mutatkoznom vagy ilyesmi. Fiúk, férfiak esetében, ez alatt főleg a tizen-huszonéves korosztályt értem, a zavartság érzése minimum kétszer olyan erős, szóval az ő közelükben méginkább feszengek, kínosan érzem magam. Tudnék valahogy változtani ezen? Néha legszívesebben ki sem mennék a házból, csakhogy ne kelljen találkoznom senkivel...

2018. máj. 20. 20:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire fontos, de 17 éves lány vagyok egyébként.
2018. máj. 20. 20:48
 2/9 anonim ***** válasza:

Szembe kell menni sajnos az ilyen problémával, csak akkor tudod leküzdeni!

Keress valakit, akitől nem félsz, akiben bízol, és dumálj vele. Idővel észre veszed, hogy nem feszélyez már a társalgás.


És ezt a lazaságot kiterjesztheted másokra is utána.

(logikusan sráccal beszélgess, ne vénnénivel :D)

2018. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vagy szembe nézel a félelmeiddel vagy egész életedben ilyen leszel.

Teljes mértékben, ha nem is, de tudnád csökkenteni a zavarodat.

Egy idő után hozzá szoksz majd, amiket leírtál, és nem fognak ilyen nagy problémát okozni.


Beszélgettem, vagyis próbáltam itt egy ilyen lánnyal.

Még itt, anonim módon sem mert kommunikálni.

Pedig egyáltalán nem voltam rossz szándékú, vagy akartam volna tőle bármit.

2018. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Probalj szemezni idegen fiukkal
2018. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
fuh én szívesen zavarba hoználak am én is ilyen vagyok
2018. máj. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ez van velem is. De muszáj megküzdeni vele. Legtöbbször akkor fordul ez elő, mikor fiúk közelében vagy?
2018. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos. Ebben talán az is közrejátszik, hogy még soha nem volt párkapcsolatom és ezért feszélyezhet ennyire a fiúk közelsége.
2018. máj. 22. 11:42
 8/9 anonim válasza:
Gyuri, te vagy az?:D
2018. máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a bimbódat
2018. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!