Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek emberek, akik egyszer...

Léteznek emberek, akik egyszerűen nem tudnak szeretni?

Figyelt kérdés

Kezdeném ott, hogy aki nem szereti saját magát, az szerintem onnantól nem tud szeretni igazán senki mást. Maximum az illúzióját tudja mutatni ennek. Az ilyen emberek szeretete olyan, amiben még ő maga sem biztos, de mégis megpróbálja elhinni. Léteznek olyan emberek, akik képtelenek kötődni? Emberhez, állathoz, munkahelyhez, lakáshoz, városhoz, országhoz? Csak sodródnak az életben, és pillanatnyi fellángolásokat éreznek, folyton cserélgetik a körülöttük lévő mindent, de tartós, hosszú ragaszkodást, szeretetet soha nem találnak magukban? Vannak emberek, akik csak a kapcsolatfüggőségük miatt vannak együtt valakivel, és igazából teljesen üres az életük? És a hűség együtt jár a ragaszkodással? Tehát, aki hű a régi kocsijához, munkahelyéhez, házához, az nagy valószínűséggel hű lesz a párjához is?


Én megmondom, nagyon ragaszkodó ember vagyok. És gyakran csalódnom kell, hogy csupa felszínes szeretettel sodor össze a világ.



2019. aug. 16. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Antiszociális személyiségzavar. Olvass utána.
2019. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Léteznek igen, ők a mizantrópok.
2019. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én amúgy kezdem azt hinni, hogy inkább azok vannak kevesebben, akik tényleg tudnak szeretni, mint azok, akik nem. Vagy minimum 50-50% lehet a ráta, kiindulva a rengeteg válásból, családi összeomlásokból.
2019. aug. 16. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
A pszichopaták azok, akik képtelenek bárki iránt szeretet érezni, viszont nagyon sok kiégett, csalódott ember van, akik már szintén nem vagy csak nagyon nehezen tudnak szeretni. De ők általában saját magukat is gyűlölik.
2019. aug. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Általában az irigy,rosszindulatú emberek.Az egész életük,egy frusztrációi+bele betegednek.
2019. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én régen a leírtak ellentéte voltam, legalábbis próbáltam. Csak hát túl sok rossz történt, én sem kaptam túl sok szeretetet, csak valami annak látszót, így hát a semmit nem tudom továbbadni :)
2019. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Aabbgfggfgf ***** válasza:
Túl sok volt a Netflix, állj le vele!
2019. aug. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!