Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi okozza ezt a furcsa érzést?...

Mi okozza ezt a furcsa érzést? Nem tudok vagy egyszerűen gyűlölök szeretni.

Figyelt kérdés

egy ideje felmerült bennem hogy én valójában nem tudok mélyen szeretni. Mintha csak hibásan belém lenne ez az érzelem ültetve, amire gondolok ezalatt az az mintha az egészet megjátszanám. Egy két napig nagyon kedves vagyok és azt hiszem sikerül totál megszeretnem valamit/valakit aztán másnap már elegem van ordítok vele ütöm és terrorban tartom, amit élvezek hogy fél tőlem. A legszomorúbb hogy ezt a saját kistesómmal és unokaöcsémmel teszem valamint a kutyámmal legfőképp..

nem érzem hogy erre a világra való vagyok minden nap elgondolkodok az élet értelmén amiből kilyukadok oda hogy semmi. Meg akarok halni, sok tehetséggem van ezért sírtam már hogy miért pont egy ilyen szerencsétlen magamfajtának kellett ezt megadni.


mi van velem? 13éves vagyok



2016. júl. 22. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Jesszusom ne akarj meghalni nekem 5 éve van az hogy mindennap hányingerem van erősen szédülök fáj a fejem.Én is azt akartam hogy meghaljak de rájöttem valamiért megszülettem valamit teljesítenem kell.Ez a hányingeres dolog meg pszichés.Amég nem jut eszembe nem vagyok rosszul amint eszembe jut már menni is akarnék hányni annyira rosszul vagyok 14/l
2016. júl. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem értelmetlen így ez, hogy "gyűlölsz szeretni", kb. azért mert gondolom senki sem várja el tőled.


Legalábbis csak akkor lehet ezt érezni, ha egy érzéketlen embert iszonyúan nyúznak arra, hogy szeressen.


Viszont ha undok vagy a körülötted lévőkkel, vagy ordítasz velük, akkor ők biztos nem várják el épp tőled, hogy szeress bárkit is. Inkább csak elkülönülnek tőled.


Csak annyit tudok mondani, hogy senkit sem "kell" szeretned, ha egyszer nem érzed, ha nem őszinte tőled ez az érzés. Senkit sem érdekelnek a megjátszott érzéseid, épp úgy ahogy te magad sem vagy érdekes nekik.


Szerintem te is csak azért "játszod meg", mert azt akarod, hogy érdekelj másokat, szeressenek, de ha nem őszinte tőled, akkor ne várd el:))

2016. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!