Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az alábbi idézet?

Mit jelent az alábbi idézet?

Figyelt kérdés
Áldozat bárki lehet, de ragadozónak születni kell! - Pontosan mit jelent ez? És miért sértegeti az áldozatokat- többé-kevésbé én is az vagyok!? Mit ért az alatt hogy ő ragadozó? És miért gondolja hogy az áldozatok gyengék? Én sem tehetek róla hogy áldozattá váltam-ez hosszú történet. Ő a ragadozó akkor ő bánt másokat nem? Ezzel tényleg lehet dicsekedni?

2019. aug. 17. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam, hogy a szadisták büszkék arra, hogy azok.
2019. aug. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt ezzel arra céloz, hogy bántalmazóvá válni különleges képesség, ami elismerésre való,

másrészt pedig arra, hogy az áldozatok és ragadozók aránya jelentős mértékben különbözik.

Ennek ellenére ők érzik magukat fölényben, büszkeséggel tölti el őket.

Jelen esetben az áldozat "tucatot" jelent, a ragadozó pedig akár "különleges kisebbséget".

2019. aug. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Maradjunk az állatos analógiánál.

Áldozat - bárányok.

Ragadozó - bármi, ami húst fogyaszt.

A farkasok közt is lesz olyan, aki addig nem támad bárányt, amíg az a bárány nem épp előtte kezd el látványosan vergődni, kiprovokálva a támadást.

És kötve hiszem, hogy a bárányoknak bármi kárt okoz egy juhászkutya, aki megvédi a nyájat. Pedig ő is ragadozó.

De mint mindig, most is csak a végletek léteznek.

2019. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó duma, de ragadozónak születni sem tud. Mindenevők vagyunk:)
2019. aug. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, lehet ragadozónak hiszi magát, lehet hogy én áldozatnak hiszem magam, mégis szerintem én erősebb vagyok mint ő! Amúgy én patkány vagyok, sem nem áldozat, sem nem ragadozó, hanem egy nemkívánatos túlélő, akinek mégis fontos feladata-szerepe van ebben az életben!
2019. aug. 18. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!