Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a munka amit sosem...

Mi az a munka amit sosem csinálnál?

Figyelt kérdés
Kezdem én, én mentős nem lennék soha
2019. aug. 17. 21:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
14%
Műkörmös, kozmetikus. Undorodom a pattanásoktól. Fura mert nem akkor ha ránézek, hanem ha hozzá kell érni. Nem tehetek róla, pedig nekem is volt egy pár régen, hiszen én is voltam tinédzser, sőt később is volt. Ezen kívül semennyire nem érdekel a szemöldökfestés, és a műköröm ezért biztos rosszul csinálnám, plusz utálom a bájcsevejt. Biztos kitaláltátok, nő vagyok :)
2019. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Holtakkal foglalkozo munkakorok.
2019. dec. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Orvos, mert túl nagy a felelősség, és rosszul vagyok a belső szervek látványától.

Buszsofőr, mert egy csomó emberért vállalok felelősséget az utakon.

Építkezéseken se dolgoznék, mert nem bírnám ki egész nap a hőségben nyáron vagy a magasban.

2019. dec. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nehéz fizikai munkakat.


Vagy ahol szagok vannak mint pl etteremben sem lennék felszolgalo, vagy fornettielado sem


Vagy ahol rossz a kollektiva vagy a fönök


Vagy ahova utazgati kell ill bejàrni (pl egy oras bejarassal -ami odavossza 2 ora- a napi munka miatt elveszett idö valojaban igy 8 helyett 10(ill 9 helyett 11) de 8 oras bérért.


Vagy ahol a fizud masoktol függ. Pl az ügynökök, call centeresek, ha nem köt üzletet vagy nem tud senkit behuzni hogy pl kössön biztositast, nemhogy alig kap fizut de ki is rugjàk - ne mas emberektöl (ügyfelektöl)függjön màr az hogy en jo munkaerö vagyok vagy sem.


Stb

2019. dec. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
58%

Szippantós kocsis munkás. Mert a franc akar néha térdig gázolni a szarba. 😃


Nőgyógyász. Mert akarja a fene a nénik punciját szagolgatni meg matatni benne. 😄

2020. febr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Baromfi vágóhidas
2020. febr. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Minden olyan, ami napi robottal jár, és semmilyen szinten nem érdekel, nem tudok azonosulni vele, és lélekölő. (Szóval elég sok ilyen van.)
2020. febr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!