Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van így más is 19 évesen?

Van így más is 19 évesen?

Figyelt kérdés
Ha ügyet kell intéznem, annyira izgulok, mert nincs sok tapasztalatom e téren és gyakran úgy kell abszolválnom valamit, hogy azt se tudom pontosan hogy kell, mi annak a módja és félek hogy el ne rontsam.

2019. aug. 18. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Én 21 évesen vagyok így, annyi a lényeg, hogy én mindig elpoénkodom, pl. úgy köazönök, hogy "dicsértessék" pedig ateista vagyok, és ez megnyugtat (nem érdekel mit gondolnak, következő ügyfél úgy is egy kötözködő lesz) és ha valamit rosszul mondok, mindig azt mondom "oh pedig az interneten ezt írták, szóval mégsem így van "jajjaj". :)
2019. aug. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok sajna ennyi idősen. Nekem nem igazán mondták el itthon, hogy mit hogyan kell intézni. Alap pénzügyi 'felvilágosítás' nem is létezett pl.
2019. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó hallani, hogy nem vagyok egyedül. A szüleim egy-egy ügyintézés előtt próbálták vázolni, hogy nagyjából mi fog történni de ennek ellenére az izgalmam nem múlt el, mert sose csináltam még olyat és kis tapasztalatlan vagyok.
2019. aug. 19. 00:06
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Szerencsére már olyan korban élünk, hogy az egész világ a farzsebünkben van, szóval én is huszonévesként gyakran úgy megyek ügyet intézni, hogy előtte tájékozódok a neten, vagy itt gyakorin kérdezek :D


Ha már egyszer elintézel valamit, akkor utána már egyből megy, a kezdő dolgok nehezek.

Én a szüleimet nem is mertem soha kérdezni mert segítség helyett egyből lehurrogtak hogy életképtelen hülye vagyok, szóval maradt az a választás, hogy bemegyek a hivatal(ok)ba és beleugrok a mélybe.


Láss csodát, eddig mindig túléltem :D

Néha bénáztam én is, de ha valahol elakadsz, nem szégyen kérdezni.

Volt már, hogy segítséget kértem pár sorhoz hogyan kell kitölteni, mert számomra kétértelmű volt. Hát na. Legközelebb már egyből tudom mit kérnek abba a rubrikába.


Nem ciki, ha valamit nem tudsz, senki nem anyatejből szopta ki.

Ha pedig az segít, keress rá neten, hogy "XY menete" és menni fog.

2019. aug. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jóval idősebb vagyok nálad, és remélem, nem veszed okoskodásnak, de én két dolgot tudatosítottam magamban, ami segít: egyrészt nincs olyan ember, aki mindenhez ért (vagy egyáltalán nem ciki, ha nem tudod, hogyan kell valamit intézni), másrészt ha segítséget kérsz, a legritkább esetben lesznek csak bunkók veled – márcsak azért is, mert az emberek szeretik magukat kompetensnek érezni, és ha egy ügyintézőhöz úgy fordulsz oda, mintha ő valami nagy titok tudója lenne, tapasztalatom szerint készségesen segít. Szóval azt javaslom, ilyen szituban nyugodtan valld be, hogy nem tudod, mi a teendő, s kérd udvariasan a segítségét.
2019. aug. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 évesen is izgulok mikor valami olyan ügyet kell intézni amit még nem tettem, szóval ne érezd magad egyedül ilyen téren.
2019. aug. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok. Ami nálam még nagyon ciki, az az, hogy néha még a hangom is remeg.
2019. aug. 20. 21:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Az sem ritka. Menni fog majd.
2019. aug. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!