Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen személyiség lehet, ha...

Milyen személyiség lehet, ha vlk 32 évesen egy mesefigurát tesz ki profilképnek? Mellesleg egy értelmiségiről van szó.

Figyelt kérdés
2019. júl. 23. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vidám? 😊
2019. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az jutott erről eszembe, hogy vidám, nálam pozitívum, ha valaki nem veszi túl komolyan magát.
2019. júl. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Metionin ***** válasza:
89%
Ennyiből nem lehet leszűrni. Lehet hogy csak nem szeretne az arcáról kirakni képet vagy csak simán szereti azt a mesét vagy figurát. Sokan csak azért vannak fent fészen mert pl. távol élő barátokkal akarnak kapcsolatot tartani, de nem akarják hogy a fél falu jelölje őket, ezért nem magukról raknak ki képet hogy ne ismerje fel őket Gizi a boltból. Most nekem is egy jelmezes (igaz saját) van kint, előtte sima arcos volt. Lehet hogy erről első ránézésre az anyám sem ismerne fel de aki tényleg ismer, az tudja hogy miért pont az a kép van kint. Őszintén szólva előnyét is tapasztalom, amíg a fejem volt kint, rendre kaptam ismerkedős üzeneteket vadidegenektől, mostanában meg nem.
2019. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
"Kényszer" facebook felhasználo vagyok. Szükség volt egy acc-ra az egyetemi csoportok miatt, de ennyi. Nem szeretném az arcomat az internetre kitenni. Nálam egy virág van kint.
2019. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez nem facebook, hanem Viber! :)
2019. júl. 23. 17:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Bármilyen....
2019. júl. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pláne semmit :D Whatsappon nekem is egy rajzfilmfigura a profilképem és én is elmúltam már 32.
2019. júl. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyet tudok róla leszűrni: valószínűleg nem érdekli annyira a közösségi média, hogy magáról tegyen ki képet. Ezzel nincs gond.
2019. júl. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
Egy kissé infantilis (2 ilyen idősebb, értelmiségi ismerősöm is van).
2019. júl. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem erdekli a kozossegi media, akkor ez igen dicserendo a mai vilagban!
2019. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!