Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normàlis hogy összeköltözte...

Az normàlis hogy összeköltöztem a baràtnömmel de hiànyzik anyàm meg a csalàdi hàz?

Figyelt kérdés
Feszült is vagyok meg ideges. Ez mikor fog elmúlni? Kicsit félek az élettöl anyàm nélkül. Meg honvàgyam van. 27F

2019. aug. 19. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Hiába, anya csak egy van! Menj szépen vissza, ott a helyed! Ja, esetleg meg tudnád adni a nő elérhetőségét? Csak, hogy elmagyarázzam neki a helyzetet.
2019. aug. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Persze, hogy normális.

Elkerülni a családi házból, ahol az eddigi 27 éved töltötted, egy önálló háztartásba a saját barátnőddel, ahol minden problémát nektek kell megoldani és minden felelősség a tiétek, igenis nagy változás.

Nyilvánvaló, hogy félelmet és feszültséget érzel, ez a normális. 1-2 hónap és elmúlik.

2019. aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Ez aranyos és szerintem normális,de ha belegondolsz bármikor meglátogathatod. És,ha biztos vagy abban amit csinálsz nem kell félned!
2019. aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
max 3 honap alatt elmulik a honvagy
2019. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Persze, normális. Hiszen ott volt az életed, jól érezted magad abban a környezetben.
2019. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátnőmék emiatt szakítottak. A csávónak annyira hiányzott az anyja, és az, hogy kinyalják a seggét, hogy 3 nap után hazaköltözött, és otthagyta egyedül az albérletben a lányt... Szerintem ez gáz.
2019. aug. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsit irigyellek, hogy hazavágysz. Nekem nem olyanok a szüleim, hogy hazavággyak hozzájuk, alig vártam az önálló életemet. De biztosan megszokod ezt az új életet is, hiszen ez az élet rendje úgymond, hogy önállósodsz. Majd megérzed ennek az ízét is, és elég lesz majd az, ha ,,haza"látogatsz.
2019. aug. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!