Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért flörtölt velem a csaj,...

Miért flörtölt velem a csaj, amikor a barátnőmmel voltam?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel bementünk égy boltba és az egyik kiszolgáló csaj elkezdett Velem flörtölni,egyértelmű helyzet volt, hogy a barátnőmmel vagyok. Hogy gondolhatta ezt? Csak nem gondolta hogy azonnal elhagyom a barátnőmet miatta és elmegyek vele:) mire számított ilyen helyzetben?
2018. febr. 2. 10:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem csak te értetted flörtölésnek. Az nem flörtölés, hogy rád mosolyog.
2018. febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ehyébként tetszett a csaj,simán elmentem volna Vele,ha nincs barátnőm,de így kilátástalan volt
2018. febr. 2. 10:59
 3/17 A kérdező kommentje:
Egyértelmű volt megjeyezte a barátnőm hogy miért akart Velem kikezdeni!
2018. febr. 2. 11:00
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Istenem, ezek a tini hiedelmek. Rohadtul nem flörtölt veled, csak a csajod egy féltékeny liba. Flörtölés, hogy rád néz és rád mosolyog? :D
2018. febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Flörtölhetett is akár. Vannak olyan emberek, akiken meglátszik, hogy nem éppen alfanősténynek teremtette őket a sors. Ha egy domináns nő azt látja rajtuk, hogy majd' megpukkadnak féltékenységükben, miért is ne húzhatná az agyukat kicsit :) Láttam már ilyet.
2018. febr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Már kétszer írtátok,de nem mondtam, hogy csak mosolygott meg csak rámnézett, folyamatosan bámult és ha a barátnőm elfordult rám mosolygott! Ne legyetek annyira naívak,hogy ez nem jelent semmit.
2018. febr. 2. 12:16
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem most jöttem le a falvédőről és nem vagyok tizenéves!

Máskor meg étteremben két csaj ugyanezt csinálta a mellettünk lévő Asztaltól azt csak Én láttam

2018. febr. 2. 12:19
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Elmennel te vele igyis, hogy bnod van. Ne játszd az ártatlant.
2018. febr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Sztem kerdezo flortolt, ahogy irtak tobbrn cdak ido kerdese h felre...jon
2018. febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Azt írod, simán elmentél volna vele, ha nincs a barátnőd. Talán ezt érezte meg...
2018. febr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!