Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valami jó recepted a...

Van valami jó recepted a boldogsághoz?

Figyelt kérdés
Középkorú, átlagos férfi vagyok. Nagy karrierem, családom nincs. Valami okosságot, gondolatot szeretnék, amit alkalmazva boldogabb lehetnék. Italt, drogot, és vallást ne javasoljatok, próbáltam, nem jöttek be. Köszönöm!

2019. aug. 19. 20:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, nekem a magánéletem még soha az életben nem volt rendben, de a rendszeres sportolás miatt nem leszek depressziós.
2019. aug. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
7: engem boldoggá tesz. Jól érzem magam tőle, frissnek, energikusnak. Meg legalább nem ülsz otthon egyedül. És még egészséges is.
2019. aug. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Alapos önismeret, ami mindennek az alapja.

2. Önbecsülés, megfelelési kényszer teljes kiírtása.

3. Olyan munka, amit szívesen csinálsz, és olyan tevékenységek és hobbik felfedezése, ami örömet okoznak és amiket szívesen csinálsz.

4. Értékes, őszinte, jó emberi kapcsolatok (akár egy ilyen ember is elég).

+ Személyes fő boldogságforrásom az utazás, felfedezés, természetben kirándulás, de ez is szubjetív, ismerek olyat, akinek ez csak stresszforrás.

2019. aug. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!