Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyire adtok a megjelenés...

Ti mennyire adtok a megjelenésre, ha elszaladtok a boltba?

Figyelt kérdés
Öltözet,ápoltság mennyire fontos nektek ilyenkor?
2019. aug. 20. 12:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ha olyan munkát végeztem vagy büdös vagyok le tusolok, mivel a hajam kicsi így nyílván azt is meg mosom és elég gyorsan meg is szárad,fel veszek valamilyen normális ruhát például nem ütött kopott pólót és nadrágot, egyedül azért annyi az igénytelenségem hogy nem mindig borotválkozom meg csak egy bizonyos időn túl de ügyfelek a higéniára.


21F

2019. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Otthon se vagyok igénytelen, úgyhogy nyugodtan lemehetek úgy a boltba, ahogy vagyok, nem kell rákészülni.
2019. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ha a mostani melegre gondolsz: itthon van egy bő lenge combközépig érő ruhám, amit felkapok, ha jön valaki. Szerencsés vagyok, mert jelenleg egyedül vagyok, így ha melegem van, leveszem még azt is.

Ha boltba megyek, akkor megmosom a hónaljamat a csapnál, hogy még véletlenül se legyek izzadtságszagú, bekenem stifttel, felveszek valami "gyorsat", de ugyanabban a papucsban lemegyek, mert itt van egy köpésre. A hajamat is megfésülöm.

Ha "nagyboltba" megyek, ami szintén nincs messze, akkor húzok szandált. Ha bevásárlóközpontba, akkor nyilván ugyanúgy felöltözöm, mint máskor és teszek egy kis szempillafestéket, kevés alapozót. Szerintem ez az alap. Nem szerettem soha ápolatlannak tűnni, de a szemközti kisboltba nem rittyentem ki magam, csak annyira, amit fentebb leírtam. Normál nyári ruha, vagy rövidnadrág pólóval, papucsban. Tíz éve odajárok, a vevőkör is kb. ugyanaz. A lényeg, hogy még véletlenül se legyek büdös. Utálom, amikor valaki bűzlik messziről.

2019. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért baj, ha valaki abban a ruhában megy, amiben éppen otthon van??? Te koszos, igénytelen ruhákban vagy otthon?
2019. aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Otthon is tisztán szoktam lenni. Ha a kisboltba szaladok ki, akkor simán kimegyek egy melegítő, póló kombóban is.
2019. aug. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Annyira, mintha bárhová máshová mennék
2019. aug. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én pl azt használom itthoni ruhának, amire mondjuk rácseppent a hipó vagy van rajta egy pici lyuk. Vagy van olyan, amire főzés közben kifröcskölt az olaj, kb akkor látszik csak a folt, ha megmutatom, hol van. Nincs szívem kidobni, mert annyira nem ment tönkre, arra meg nincs pénzem, hogy minden hónapban itthoni szettekre költsek, amiben csak fekszem vagy takarítok.
2019. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Nem koszos és igénytelen ruhákban,de kényelmesebben.


Itthon nyilván melegítő,laza felső.

Itthon sosem veszek fel farmert,mert kényelmetlennek találom.


De boltba nem mennék el,csak normális nadrágban és olyan felsőben,ami még nem nyúlott picit.

2019. aug. 20. 15:55
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem érdekel akkor sem. Bezzeg az egyik ismerősöm...
2019. aug. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nyilván nem veszek fel nagyestélyit, de azért àtöltözöm normálisabb ruhába. :D itthon sem szoktam zsíros hajjal lófrálni, szóval ez a veszély nem fenyeget.
2019. aug. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!