Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az egy gáz dolog,...

Szerintetek az egy gáz dolog, vagy inkább aranyos dolog, ha amikor még 14 -15 éves voltam én még a kishugaimmal játszottam plüssállatokkal? 30f

Figyelt kérdés
Szóval a földön térdeltem és mint az oviban én ilyen korban még simán játszottam a plüssökkel a hugaimmal. amikor az egyik idősebb lett, 12 éves, már nem akart játszani, akkor csak a nála 3 évvel fiatalabbal játszottam :D tuzdom érdekesen hangzik, de normális ember lett belőlem, ráadásul jól szituált is vagyok, még ha lélekben elég jelentősen gyerek is maradtam.
2019. aug. 21. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos. Ennyi idősen én is ezt tettem.
2019. aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16 vagyok,a hugom 4.ha megkér,akkor játszok vele.lelkileg még néha jól is esik a sok tanulás meg a szakma mellett.
2019. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért merült fel benned ez a kérdés?

Mi a baj azzal, ha egy báty játszik a húgaival?

Szerintem ez teljesen normális.

2019. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hehe, akkor legalább nem csak én voltam/vagyok ilyen =) Amúgy az a tipikus versengés, fiúk közti agressziós sem volt meg bennem soha
2019. aug. 21. 21:28
 5/9 A kérdező kommentje:
egyik ismerősöm szerint ezt ne mondjam senkinek mert ultragáz.
2019. aug. 21. 21:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

jó, figyeld, lehet hogy nem ez lesz a nyerő nyitómondat csajozásnál, de amúgy mi van vele?

én 20 vagyok (mondjuk lány) unokaöcsém 19 és fiú, a nyarunk tetemes része elment azzal, hogy a négy unokahúggal (3-4-4-6) készítettünk öltöztetősbabát, de most hogy mondhatnánk nekik nemet?

de az osztály drogos keményfiúja is tacskós csillámtetkóval kószált fél 12ikben, mert a húga csinálta neki... az a gáz, hogy annyira nincs önbizalmad, hogy ilyeneken vekengsz

2019. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van egy videos, aki egy csomo idot tolt a hugaval es annyira aranyosak. Szerintem az jo pont, ha jol bansz a gyerekekkel, elvezed is, nem nyug neked. Mondjuk tenyleg ne ezzel nyiss:DD
2019. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem normális.
2019. aug. 22. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos. Nekem ugyancsak egy 4 évvel idősebb unokabátyám van, de ő is sokat játszott velem meg a másik unokahúgunkkal. Olyanok vagyunk mi hárman szinte, mint a testvérek. :D
2019. aug. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!