Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek lesz bárki is aki...

Szerintetek lesz bárki is aki attraktívnak találna? (Több lent)

Figyelt kérdés
160cm 64 kilós lány vagyok, rövid fiús hajjal, a stílusom is inkább kicsit uniszex/fiús. Nincs jó alakom, nincsenek nagy melleim, nincsen görögdinnye méretű fenekem, nagyok a combjaim, vastag a karom, rövidek az ujjaim, van az a kis fura bemélyedés a csípőmnél, nem nagyon nagy de fura alakú a hasam. Az arcom tele van pattanással, kerek a fejem, karikák vannak a szemeim alatt bármennyit is alszom, nincs valami nagy szám, nincsenek nagy kerek szemeim sőt még unalmas barnák is, a szemöldököm meg vastag. Így gimi kezdése előtt kezdtem el gondolkodni hasonlókon és most valamiféle pánikroham féleség kerülget (tudom nincs miért de én így reagálom le).

2019. aug. 21. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Egy leszbi csaj.
2019. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok leszbikus csak azért mivel nem vagyok kifejezetten nőies -_-
2019. aug. 21. 21:52
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

Neked nem kell annak lenned, de hogy más nem fog attraktívnak találni ilyen külsővel, az tuti.

Esetleg az osztály nyomorékjainál még lehet esélyed.

2019. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha ezekhez egy kellemes, aranyos személyiség párosul akkor igen
2019. aug. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
szedd ki a szemoldokod, smikelj picit es oltozz lanyosabban. ha meg csak 14-5 eves vagy akkor meg boven nem kell olyan alakodnak lennie, mint egy 18-9 evesnek. de ha zavar akkor tornazz picit otthon (bar sulikezdesig mar keves a nagy valtozasra az ido). a ruha sokat tud dobni amigy az alakon, ha ugyesen oltozkodsz. pattanasokra is van megoldas. rendszeres meditacio nekem anno segitett.
2019. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Haj-haj,én 18 vagyok "csinos" vagyok, viszonylag jól öltözöm, vékony is vagyok (de nem pálcika) még sincs barátom, bezzeg az ótvarul öltözködő, kövér osztálytársamnak van, jobb a személyisége mint nekem :)

szóval ha emiatt agódsz, hogy a fiúkat nem fogod érdekelni, no para.

A személyiség eleg lényeges, légy nyitott és barátkozó,akkor tuti lesz. Belőlem ez hianyzik sajna :)

2019. aug. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam.

Még egy javaslat, picit sminkel, ne vidd túlzába, de pl. BB krém + korrektor, némi szempillaspirál csodákra képes.

2019. aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ja, nem hiszem hogy gáz lenne a külsőd. ha az arcod szép, pont leszarnám a többit.. (nem félre érteni)

Nehogy azt hidd hogy mindenki a küsőre megy meg ne akarj olyan kis vékony modellribi lenni, ilyeneken ne is törd a fejed! Ha van kedved beszélgetni, és megbízól benne megy idő után, én fiu ként megnézek egy képet rólad és elmondom milyen vagy. De ilyen tanácsokat hogy smink stb.. nem kell feltétlen megfogadni meg trendiskedni, beállni a sorba...

2019. aug. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak a gimit kezded. Kezdj el mozogni ha nem tetszik az, hogy nem vagy vékony. A pattanások idővel elmúlnak. Öltözkedési stílust is válthatsz és a hajadon is változtathatsz ha szeretnél. Próbáld ne csak a rosszat látni magadon.
2019. aug. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!