Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme van annak, hogy...

Mi értelme van annak, hogy valaki egész nap messengeren csak videókat/zenéket/képeket küld, de egy betűt nem ír egész nap?

Figyelt kérdés
Egyik haverom egész nap küld zene linkeket, videókat, képeket, de nem szokott kb. semmit írni, csak naponta kb. 40 ilyen dolgot elküld, én meg nyomok rá valami reakciót. De ennek mi értelme van?

2019. aug. 23. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi.
2019. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt tőle miért nem tudod megkérdezni?
2019. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2


Hiába kérdezi, nem válaszol neki. Max küld egy újabb videó/kép linket.

2019. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyan is volt, mikor én küldtem neki valamit, hogy válasz nélkül jött rá egy másik link.
2019. aug. 23. 12:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó érzés neki, hogy amiket néz és amik felkeltik az érdeklődését, azt megoszthatja mással.

Csak éppen megfeledkezik arról, hogy vajon te kíváncsi vagy-e erre.

2019. aug. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Vagy nemtud írni :D

A volt kolegám 30 éves és még nemtud írni.

Nekem is állandóan csak küldi a sok hülyeséget ,de volt mikor írtam neki ,hogy "mizu" és látta ,de már nem írt vissza csak küldött egy Gif-et.

2019. szept. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!