Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakinek egész életében...

Ha valakinek egész életében az a tapasztalata egy rasszról, hogy a 90%-uk erőszakos, hangos, meg lop és ezért elkerüli őket, akkor van értelme az ilyen embert győzködni, hogy ne legyen rasszista és ne kerülje őket?

Figyelt kérdés
2018. máj. 29. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nincs értelme
2018. máj. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem rasszizmus. Csak divat úton-útfélen rákiabálni a magyarokra, hogy rasszisták.
2018. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Ezt nem rasszizmusnak hívják, hanem rossz tapasztalatnak. És felesleges győzködni, el kell fogadni és tiszteletben kell tartani a véleményét.


De ha neked tériszonyod van, akkor mit érek el vele ha elkezdelek győzködni, hogy mekkora buli bungee jumpingolni egy 300 méter magas helyről?

2018. máj. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Én nem tartom magam rasszistának, Miskolcon nőttem fel, olyan iskolába jártam, ahol...na mindegy, szóval van tapasztalatom. Eddig ez nem gátolt meg, barátkoztam sok cigánnyal, értelmiségi cigányokkal, művész cigányokkal, beszélgettem hat órás vonatutat végig hegedűs cigánybácsival. Mégis, ha látom, hogy többen jönnek felém, akkor kikerülöm őket.

Ez nem rasszizmus.

2018. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!