Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, ha kétkezi...

Miért van az, ha kétkezi munkára keressenek embert, akkor átlagos kinézetű emberekkel reklámozzák? Ha másfajta munkára, akkor ott a képen a műkörmös cicababa, meg a jóképű kokszos izomgyerek?

Figyelt kérdés
2019. aug. 23. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyári munkás hirdetésen is láttam már full sminkes, műkörmös, friss, kipihent, szépen kiöltözött csajszit, pedig teljesen nyilvánvaló, hogy rohadtul nem úgy fog kinézni, aki olyan munkát végez.
2019. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mert így állítja be a társadalom,sokak szemében így néznek ki azok az emberek, nyilván nem így van.
2019. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként én már sok helyen láttam ilyen hirdetéseket külföldön is de van hogy ez fordítva is igaz,pedig nyilván való hogy aki kétkezi munkát végez annak nem olyan pihent az arca.
2019. aug. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a gyárban, a falon olyan plakát van, amin egy Palvin Barbira hajazó csaj pakolja MOSOLYOGVA!!! a téglát :"D. Ja...nyílván...
2019. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert az átlag embernek megakad a hirdetésen a szeme, ez pedig már elég. Nekem a kedvencem a műkörmös mosolygós csaj, aki úgy tartja a kezét a cnc beviteli felületén, mint egy billentyűzeten.
2019. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes. Irodai munkára én még sose láttam kigyúrt reklámsrácot. Mind vékony,öltönyös. Milyen munkánál láttál te “izomjanit”?
2019. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!