Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 50-60 ezres cipők,25 ezres...

50-60 ezres cipők,25 ezres farmer nadrágok mennyire számítanak drágának, átlagos fizetést tekintve?

Figyelt kérdés

Van egy lakers kabátom is amit bár használtam tudtam venni, de a legújabbnak kb ugyanannyiba kerülne mint amennyi ez volt pár éve.


Szeretem a jó ruhákat, amik tükrözik az ízlésem, nekem megéri, de valaki meg hülyének tart aki nem értékel egy márkát vagy nagy múltat.


2019. júl. 18. 18:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos fizetés mellett ezek iszonyat pazarló kiadások.
2019. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nagyon, mivel sajnos nem tükrözi az ár a minőséget.

Ezért, bár tehetném, mégsem költök ennyit ilyen cuccokra.

Sportcipőből pl. csak 5.11-et veszek, az minőségi katonai/rendőri márka, nem divat vacak Nájki meg Nyúbalasz.

2019. júl. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Minimalbernel többet keresek valamennyivel, de ha ilyenekbol állna a ruhatáram, nem tudom hogy lenne-e bármennyi megtakarításom...
2019. júl. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jó, de nem cigizek, nincs hitelem, és családot sem kell eltartani, nincs nyaralás évente 2x, fesztiválozás. Így már láthatod hogy kevésbé pazarlás.
2019. júl. 18. 19:05
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Pénzügyi kultúra hiányának hívják inkább, nem stílusnak
2019. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem hogy ha venni kell egy ruhát azt nem azért veszem mert szét ment már, hanem 2-3 évet használni ezeket azért váltogatva is, elég unalmas. Az egyik cipőm 5 év után rendbe rakva olyan mint egy 2 éves.
2019. júl. 18. 19:10
 7/15 anonim ***** válasza:
Ennyit én nem adnák ki érte, akár mennyit keresnék, maximum a cipő 20000 Ft de egy farmerért biztos hogy nem.
2019. júl. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezek bizony drágának számítanak.

Tudod, vannak, amik ár/érték arányban jók.

Aztán vannak,amik olcsóbbak, de hamar tönkremennek.

Aztán, amit Te írsz, aránytalanul drága.

Ne itt keress igazolást.

2019. júl. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Na de az sem mindegy, hogy a komplett ruhatárad ilyen, a normál fizu mellett, azaz van 12 BOSS farmered meg 45 Nájki cipőd, 7 Réjben napszemüveggel, vagy van 1-2 drágább ÉS minőségibb cuccod, a sok olcsó, hétköznapi ruhák mellett!


Ez olyan, mint a részletre vett ÁjfosXXGolrElite2special, havi 1500 dominó feltöltéssel, 0 mobilnettel, a minimálbéres srácok kezében. És ez nem lenézés!!!

2019. júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Jelenleg 3 cipő, 5 nadrág, 4 felső, 7 rövid ujjú, és két kabátom van.

Ezek a mindennapos ruháim, különleges helyekre pedig nem járok, ahova mondjuk elegánsan "kell" érkezni.

2019. júl. 18. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!