Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szépségszalon, szolárium...

Szépségszalon, szolárium recepcióján mindig, szolis, műkörmös, műszempillás, hosszú hajú, edzőterembe járó lányok dolgoznak. Miért? átlagos lányok miért nem jók (szépek) oda?

Figyelt kérdés

Keresztanyámnak(anya tesója)Szépségszalonja van.

Anya az egyik fodrász ott.Keresztanyám a kozmetikus.

Az egyik fodrász lány és a recepción dolgozó 6 lány

mind hosszú hajúak(van akinek póthaja van) műkörmök, műszempillájuk van. Edzőterembe,szoliba járnak. Drága mai "menő" cuccokba öltözködnek és iphonjuk van.

Mivel elmúltam 18, így anya rákérdezett,hogy nem e dolgozhatnék én is a recepción.

Mire a keresztanyám hogy én igénytelen vagyok(nincs műkörmöm szempillám nem járok szoliba stb) és ezért nem vonzanám vissza a vendégeket.

Szoláriumot takarítani,pénztárgépet kezelni én is tudnék.

De mivel átlagos lány vagyok ezért nem kellek oda.

Miért?


2017. febr. 15. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Mert egy bunkó, gyökér és idióta keresztanyád van... Ez megkülönböztetésnek számít, hátrányos helyzetnek állítja be a természetesség. Tudtommal az ilyen büntetendő dolog lehet.
2017. febr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Attól függetlenül, hogy nem értek egyet a mű dolgokkal, igazából ha rossz a reklám, az sosem jó egy árunak. Tehát ha szépségszalonba megy az ember, ahol fodrász, szoli, kozmetikus, műköröm van, akkor legyen valaki, aki ezt összességében reklámozza, még akkor is ha túlzottan mű. Lehessen látni, hogy mit kapsz a szalonban. Ez van. Én azt utálom, mikor a dietetikus papol az egészséges életmódról, de ő maga 100 kiló. Kb. ez az oka. Bár azért biztosan túlzott keresztanyád, hogy igénytelen vagy. Egyszerűen csak nem odavaló.
2017. febr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

Igen, nem vagy odavaló, te szép természetes nő vagy. Azok meg ....

Az ilyen lányokat a fiúk csak felpróbálják.:)

Ezekről ez a véleményem. Köröm, szoli,póthaj, de belül meg rothadnak,ostobák. Ne is akarj ilyenek közé kerülni.

2017. febr. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szoliban furcsán venné ki magát a tejfehérbőrű lány :)

A kondiba egy csontkollekció vagy egy elhízott recepciós :)


A szoli, műköröm, műhaj, műszempilla hiánya nem igénytelenség, éppen ellenkezőleg. Akinek mindegyik van, az egyszerűen közönségesen néz ki. Örülj neki, hogy nem vagy odavaló.

2017. febr. 16. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Én is megfordultam már jó pár szoliban, szerintem egy picit kisarkítod a helyzetet.

Természetesen én is láttam már olyan lányokat amit leírtál,de nem ők voltak többségben.

Az igaz,hogy mind csinos,szép lány volt...ami szerintem elvárás egy ilyen munkánál,de nem feltétlen volt minden mű rajtuk.


Egyébként én akár bele illhetek az általad leírt kategóriába,mert hosszú,derékig érő hajam van (igaz az enyém eredeti) szoliba is járok,bár egyáltalán nem vagyok szürreálisan barna, műkörmöm is van (rövid,szolid) egyedül műszempillám nincs mert nincs rá szükségem,így is nem egyszer kérdezték már meg,hogy műszempillám van e mert olyan hosszú.

Mondhatjuk,hogy "menő" cuccokban járok (bár pontosan nem tudom ez nálad mit takar) és még iphonom is van.

Ja és ugyan edzőterembe nem járok,de sportolok.

Szoliban mégsem dolgoztam soha,és nem is fogok,nem azért tanultam annyi évet.


Az egyik kommentelő szerint az ilyen kinézetű lányok arra valók,hogy magukra húzzák őket...na most engem 26 évesen eddig 2 férfi "húzott magára" úgyhogy nem kellene ennyire általánosítani.

Ezeknek e "mű cuccoknak" nem feltétlenül kell mű hatást kelteniük,az,hogy sok kis tinilány nem tudja,hol van a jó ízlés határa az meg az ő bajuk.

2017. febr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Mert nem illik a szalon arculatához.

Ők nem azt akarják lekommunikálni, hogy milyen gyönyörű, természetesen szép lányok is vannak, hanem azt, hogy mennyire szuper jó, ha minél több mű dolgot teszel magadra. Mert nekik ebből van a pénzük.

Ettől függetlenül nem értek egyet ezzel a nézettel, és ha már igényesség/igénytelenség, egy ápolt, természetesen szép nő pont, hogy nem igénytelen. Szemben azokkal, akik gondolkodás és ízlés nélkül mindenüket műre csinálják.

2017. febr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, hogy pl. egy ügyvéd vagy egyetemi professzor általában nem fog úgy kinézni, mint az általad leírt lányok - nem lenne autentikus. Persze ez nem azt jelenti, hogy ha valakinek műkörme stb. van az kevésbé intelligens (a szoli már kérdésesebb, pusztán egészségügyi okokból.)

Viszont egy külső szemlélőnek számít az első benyomás, még akkor is, ha ez sztereotípiákra épül.

2017. febr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!