Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek akaratosabb?

Hogyan legyek akaratosabb?

Figyelt kérdés
Szerintem nem kell túlragoznom a témát. Nem vagyok egy akaratos személy, könnyen átveszik felettem az irányítást, mert hagyom. Nem akarom hagyni, de egyszerűen úgy érzem a másik fél sokkal magabiztosabb, akaratosabb. Tippek, módszerek?

2019. aug. 24. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen modszer az, hogy nem engeded. Ehhez ki kell lepni a komfortzonadbol, eleinte nem mindig fog sikerulni de csak igy lehet ezt.


Valoszinuleg lesznek emberek akik fel lesznek haborodva hogy miert nem vehetik at feletted az iranyitast, de ez csak manipulacio resze, hiszen evvel akarnak majd ravenni hogy engedd at az iranyitast, ilyenkor kell erosnek maradni es nem engedni.


Legy hatarozottabb is es te magad donts sajat dolgaidrol, ne kerdezz masokat hogyan kellene cselekedned.


Valoszinuleg lesznek majd olyan emberek is akiknek ez nem fog tetszeni es megsertodnek rad (az hogy kiallsz magadert, erted :D). Ok vagy normalisak lesznek ezek utan vagy pedig mar nem fognak veled ugy kommunikalni, dehat aki azert nem csipaz amiert mar nem engeded meg neki hogy iranyitson teged, az hulladek ember es hidd el, nem is akarsz ilyeneket az eletedbe.

2019. aug. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2019. aug. 24. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!